Yessy schreef:Het was absoluut niet denigrerend bedoeld hoor, ik zei alleen hoe ik het opvat. Misschien dat dit voor meer mensen geldt, misschien alleen voor mij. Voor de mensen die op die manier discussie voeren, kan het misschien een hoop reacties die ze op een dergelijke opmerking terugkrijgen verduidelijken.
Als jij in de supermarkt staat en iemand gaat bij de kassa als een klein kind staan schreeuwen omdat het niet opschiet, heb je daar ook een mening over, dat is toch niet direct denigrerend naar die persoon toe?
*aai over de bol*
Kom op zeg... Die meiden die tien jaar jonger zijn dan jij mogen toch ook een mening hebben? Of de onderbouwing klopt, mwah, dat boeit me niet zoveel... Leren ze vanzelf als ze ouder worden.
Jij en ik zullen ook vaak genoeg dingen zeggen waarvan mensen denken: Ach, aai over de bol... Of dit nu hier op bokt is, of in real life... Dat maakt in mijn ogen weinig verschil. Of zeg jij het aan de kassa in de supermarkt? Sterker nog, voer je het uit?