Sinds kort krijg ik op de mail geen melding meer als ik een PB ontvangen heb. ik vind dat best lastig. ik kijk bijna elke dag wel mijn mail-post en nu opeens krijg ik van Bokt geen mailtjes meer als ik een PB heb. Best lastig als je met mensen aan het onderhandelen bent over aankoop van dingen. Dan mis ik nog wel eens een PB omdat ik niet elke dag mijn bokt-post controleer.
Stuur een e-mail als ik nieuwe privé berichten heb: Ja Nee
Gebruikspaneel, foruminstellingen en dan Ja aanvinken en klaar is kees
Ceasar2015
Berichten: 5922
Geregistreerd: 06-05-06
Woonplaats: Friesland
Geplaatst: 01-01-10 22:25
Ik heb dat ook zo aangezet, dat ik die mailtjes niet krijg. Vond het maar vervelend . Ik krijg nu een pop-up venster hier, dus dan zie ik het ook direct.
Ik kreeg altijd mailtjes, maar sinds kort niet meer.. Of iig heel weinig.. Heb niks veranderd in mijn gebruikerspaneel.. Ooit had ik eens aangevinkt pop ups te willen krijgen, maar dit heeft bij mij nog nooit gewerkt..
Ik heb vanavond flink wat PB's gehad en heb in totaal maar 2 mailtjes gekregen dat ik een PB had..
Ik heb het zelfde. Ik heb het wel aangevinkt, maar dan krijg ik wel weer een pb, en dan weer niet. Een 2 dagen geleden kreeg ik geen e-mail als ik een pb had, en vandaag weer in 1 keer wel.
borderjay
Berichten: 1528
Geregistreerd: 04-02-05
Woonplaats: Veluwe
Geplaatst: 06-01-10 15:10
Ik heb er ook last van,niks veranderd maar krijg toch ineens geen mail meer bij pb....zal dus wel ergens aan het forum liggen