Hallo,

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Lady_Kelly
Berichten: 204
Geregistreerd: 16-10-09
Woonplaats: Hoensbroek

Hallo,

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-10-09 14:50

Ik ben Kelly, 22 jaar en woon in Brunssum (Zuid - Limburg).
Ik heb 8 jaar paardgereden, maar ben toen (helaas) moeten stoppen met paardrijden omdat ik het niet meer kon combineren met school en de manege werd overgenomen door een andere eigenaar.
Sinds kort heeft mijn oude lerares de manege overgenomen en ben ik dan ook weer begonnen met paardrijden.
Het paardrijden is altijd blijven kriebelen en ik ben dan ook blij dat ik het nu weer heb opgepakt.
Ik zou heel erg graag een eigen pony (liefst een Fjord) willen hebben, maar omdat ik totaal niet weet hoe het is om iedere dag te moeten gaan rijden, wil ik misschien eerst een pony leasen of een pony zoeken waarop ik tweede ruiter kan worden.
Hebben jullie nog tips voor mij?

Samen met mijn moeder heb ik ook nog een kleine caviastal. Als jullie een keertje willen bekijken hoe dat eruit ziet, neem dan eens een kijkje op onze website: http://www.everyoneweb.com/caviastalframake
Groetjes,

brenda1982
Berichten: 850
Geregistreerd: 31-05-07
Woonplaats: In of om het huis en stallen

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-10-09 15:00

ik ben brenda en heb samen met mijn partner een mini fokstal met friese paarden, daarnaast hebben we nog 1 fjord. dus in totaal 5 paarden.

veel plezier op bokt.