Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
. Maat M is er niet meer, alleen nog het nieuwe model, en ongevoerde jassen.
kimnytocize schreef:Vond het alleen b'tje jammer dat bokkers die ze hadden aangeboden ze niet meer konden verkopen, dan denk ik; zet pas iets te koop op internet als je het al in huis hebt (zoals Alwiene in haar topic) of als je 100% zeker weet je ze kan krijgen.
Ik geloof dat ik ook vrijwel de enige ben die uiteindelijk heeft kunnen leveren. Maar ook ik ben de fout in gegaan door 1 dag van tevoren aan te geven dat ik ze ging halen, om zo uit te vinden wáár vraag naar was. Helaas was ik ook in eerste instantie verkeerd geinformeerd waardoor ik na enkele uren de 'bestellingen onder voorbehoud van verkrijgbaarheid' heb moeten stopzetten omdat ik er geen zinnig woord meer over kon zeggen. Een dag later de jassen opgehaald die ik dus nu uit voorraad verkoop.
Want niemand wil risico en werk waar niks tegenover staat toch? Als het zo makkelijk is, waarom kopen we dan nog in de ruitersportzaken, verenig u, zoek 1 gek die een kvk nummer en btw nummer neemt, zoek voldoende bokkers die willen kopen bij één bepaalde leverancier en zorg dat je op die manier ál je ruitersportartikelen tegen inkoop krijgt!
Ze verkopen zo goedkoop omdat ze veel tegelijk met weinig werk verkopen. Partijenhandel is gáán, kijken en kopen (of niet) op basis van wat er is, en juist dát aspect heeft niet alleen gezorgd voor de vele chaos, maar maakt het ook veel lastiger dan gedacht om een partij met 20 bokkers samen te kopen 
Het geeft meer risico dan mijn normale handel, en de marge is in dat opzicht zelfs relatief slecht. Waarom ik het dan toch doe? Omdat het snelle handel is, tuurlijk lopen die jassen, voor het grootste deel iig, dat weet ik ook, dus ik heb kans om het korte tijd héél druk te hebben, snelle verkoop, maar daarom niet direct makkelijke verkoop
En met dat allemaal in gedachten vind ik dus pertinent niet dat ik hier als handelaar onredelijk aan verdien