Uit de minipaarden wereld krijg ik wat signalen door dat men het zo moeilijk vind om minipaard gerelateerde topics te vinden. Natuurlijk heb ik het liefste dat ze dan naar mijn forum komen, maar toch, voor binnen bokt: Ik begrijp dat het aantal minipaard geintereseerde leden niet voldoende is voor een minipaarden sub, en met alle subs die er al zijn zie ik daar ook de toegevoegde waarde niet van. Maar misschien is het wel een idee om de titel van de huidige sub Shetlanders om te stellen naar Shetlanders en minipaarden, of Shetlanders, minipaarden en mini-appaloosa's, met de tags SH voor shet, MP voor minipaard, en MA voor miniappie. Minipaardenvragen worden nu meestal naar Shetlanders verplaatst, maar het ZIJN geen shetlanders....
Ik vind het wel een goed idee, een nieuw subforum is idd niet echt nodig, maar een aanpassing van de titel en het werken met tags moet wel duidelijk zijn en goed werken lijkt mij
Het is met de moderators besproken en wij zien geen bezwaar om het forum inderdaad om te dopen tot 'shetlanders en minipaarden', maar we willen ook de huidige gebruikers van het forum de kans geven zich hierover uit te spreken. Daarom is op het shetlander forum een topic geopend met een link naar dit topic, aan de hand van eventuele verdere reacties, zullen we een definitieve beslissing maken.
Ik had dit topic nog niet gezien, maar het lijkt me een goed idee.
Mini appies, mini paardjes en shetten zijn allemaal klein, en worden onderling ook gekruist om bij een ander stamboek uit te komen. Dus alles splitsen krijg je te veel, te kleine forums. Maar met een tag er voor heb je toch een mooiere verdeling.
Netjes dat de vaste gebruikers van SH hier ook een stem in hebben Het lijkt mij iig wel een nuttige aanvulling op het huidige SH dat er ook een plaats komt voor de minipaarden, zolang het forum niet overspoeld raakt moet het geen probleem zijn, lijkt me
Als 'vaste gebruiker' van SH vind ik het ook een prima idee. Ik heb dan wel niet zoveel met minipaarden, maar kan me voorstellen dat ook deze mensen graag onderling met elkaar willen praten/discussieren over hun ras en info willen delen.
Het zou dan echter wel fijn zijn als er dan zéer duidelijk de 'eis' wordt gesteld om echt goed gebruik te maken van de tags [SH], [MP] en [MA]. En dat de mods dit dus ook goed controleren, om verwarring en onoverzichtelijkheid tegen te gaan.
De afkorting MA wordt trouwens vaak gebruikt voor subforum Manegepraat dacht ik, en MP is een véelgebruikte, algemene afkorting voor MarktPlaats. Weet niet of dit veel verwarring zou oproepen?
Joycie, tags zijn zeker handig om het overzicht te bewaren. Wat betreft de afkorting, ik denk niet dat er verwarring zal ontstaan. Voor SH komt een nieuwe afkorting, maar op bokt zijn er meerdere fora die qua afkorting op elkaar lijken en dat gaat altijd prima.
Hier nog een minipaardliefhebber, die niets liever zou hebben. Het verschil tussen shetlander en minipaard zou zo ook veel duidelijker zijn voor buitenstaanders. Soms ben ik het beu altijd opnieuw uit te leggen, dat deze twee rassen helemaal niet hetzelfde zijn.