Misschien een leuk ideetje: dat mensen sterren kunnen uitdelen aan de TS'ers die hun werken plaatsen op UK! Bijv. ***** is heel goed, of * heel erg bagger... snappie?
Denk niet dat dat een goed systeem is. Zo krijg je geen onderbouwde reacties, waarom het bagger is enzo. De TS kan aan de hand zelf wel een beetje uitmaken hoe haar foto(s) beoordeeld worden
Hm, ik vind niet dat UK daar echt over gaat. Het is meer voor opbouwende kritiek (en in sommige gevallen complimentjes natuurlijk ) en niet om er een soort van wedstrijd van te maken wie het mooiste schilderij/tekening/foto of wat dan ook maakt
Dit lijkt me weinig toevoegen. Alsof het dan een wedstrijdje wordt. Op het internationale kunstforum wetcanvas kun je topics voor een award nomineren, misschien kun je daar eens kijken?
Nee, want moeten de mods het dan invoeren? Die hebben natuurlijk allemaal een andere mening. Jijzelf, weet het niet, ben je nou goed? Slecht? Je vraagt juist commentaar in dat forum
Ik vind het ook niks en ga mee met plien91, ik vrees dat je dan alleen maar sterretjes krijgt en geen onderbouwd commentaar meer. Dat commentaar is nu juist wat UK zo'n interessant en leerzaam forum maakt.
Ik vind het wel een goede, maar dan wel met de regel erbij dat je ook ondebouwend kritiek moet geven. Dus niet alleen *** bijvoorbeeld te plaatsen. Maar misschien moet daar een apart subforum voor komen, verkiezing of wat dan ook. Vriendjes politiek hou je toch, maar je kan dan bijvoorbeeld zeggen dat iedereen maar 1x kan stemmen.
Het idee op zich is misschien niet verkeerd als je commentaren laat onderbouwen, maar dan nog zie ik het voordeel ervan niet echt in. Meningen verschillen nu eenmaal en ik denk dat je aan goed onderbouwde kritiek meer hebt dan aan die sterretjes, die voegen dan weinig toe. Maar dat is mijn mening
Ik vind het niet zó. Zo krijg je een winnaarsmentaliteit, terwijl UK en CB toch echt zijn om te leren in mijn ogen. En ook minder goede werken moeten geplaatst kunnen worden, zonder meteen als 'slecht' te worden bestempeld.