Ik heb twee paarden, eentje is duidelijk bruin. Mijn andere, m'n jonge paardje, daar zit ook beige doorheen (haflinger kruising). Dus nu vroeg ik mij af - omdat hier toch wel verschil op zit tov mijn andere paard - of dit een andere naam heeft? Of noem ik het dan gewoon 'bruin met een beetje beige'
(ik ben een complete leek wat kleuren betreft). Nu hij uit de wintervacht gekomen is, is hij ook lichter van kleur. Vooral de binnenkant van zijn benen en de onderkant van zijn lichaam zijn veel bleker. Hieronder enkele foto's:Bij grauw daglicht/ schemer:



Bij zonnig daglicht:

En bij zonnig daglicht in de schaduw, en zie je mijn andere paard ernaast. Die is toch nog wel een slag donkerder en heeft nergens zo'n lichtere/beige zones.


Sorry voor de slechte kwaliteit van de foto's, zijn met gsm gemaakt.
Die van mij doet 't ook
. Pangare/mealy zal je veel vraagtekens bij krijgen tenzij je tegen kleurtjes kenners/liefhebbers praat.