






Hopelijk zijn deze foto's duidelijk genoeg anders kan ik morgen ochtend wat nieuwe maken. Het is nu namelijk donker.
Ze heeft dus enkele witte stippen. Manen zijn zwart/wit. Vacht lijkt roan maar dan met de stippen. Dus wie o wie kan mij helpen?
xyzutu2 schreef:Schimmels kunnen ook weer donkerder worden: mijn zwartschimmel wordt elk jaar in de lente egaal zilver, in de zomer zwart met grote witte appeltjes en in de winter weer egaal zwart. Alleen zijn hoofd wordt consequent steeds witter, de rest van zijn lichaam verandert elke paar maand van donker naar licht en terug.
Zo'n mensenoog is inderdaad niet iets wat je bij een echte schimmel zo verwachten, maar hoeft niet per se op een appaloosa te duiden; bij Clydesdales en Shires komt zoveel oogwit vaker voor, ook bij paarden met minder wit op het hoofd.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 bezoeker