- Hallo Bokkers!
Na aanleiding van dit topic [FM] Speciale Fotomeeting met honden/paarden. heb ik een nieuw topic geopend om deze meeting te gaan organiseren. Mocht je het oude topic nog niet kennen, dan zal ik hieronder even samenvatten wat de bedoeling van de meeting is.
Ik ga een meeting organiseren voor invalide mensen, dat houd dus in dat je één of misschien meerdere beperkingen hebt. Deze mensen kunnen vaak niet naar de standaardmeetings doordat zij bijvoorbeeld moeilijk op de locatie kunnen komen. Nu heb ik zelf een gehandicapte tante die zo graag eens met de hond op de foto wilde dat ik besloot te kijken of er via Bokt misschien ook nog animo was en ook andere mensen de kans kon geven eens naar een meeting te komen.
Het moet een geweldige dag gaan worden waar de modellen zeker nog vele leuke herinneringen aan gaan hebben. Ik ben dus wel op zoek naar fotografen die met deze doelgroep mensen op een goede manier om kunnen gaan en net wat meer geduld hebben.
De meeting zal worden gehouden op het Leersumse Veld in [plaatsnaam]. Dit is met rolstoelen toegankelijk. De meeting zal in september worden gehouden, in een weekend. Op dit moment zijn de volgende data het populairst onder de modellen en fotografen uit het oude topic: zaterdag 7 september, zaterdag 14 september en zaterdag 28 september. Het scheelt een hele hoop werk als je voor je je aanmeld even kijkt of je minimaal één van deze data aanwezig zou kunnen zijn.
Verder zijn alle modellen welkom en hoe meer hoe beter. Wil jij je dus zelf aanmelden maar ken je nog een vriend of vriendin die ook graag mee zou willen, het kan allemaal. Iedereen is welkom en het maakt niet uit wat je mankeert, het beloofd een gezellige dag te worden.
Als model mag je met je eigen hond of (verzorg)paard op de foto, mocht je deze niet hebben maar wel graag willen komen dan kunnen we altijd samen naar een oplossing zoeken. Mocht je hierin geïnteresseerd zijn dan kun je mij even een PB sturen.
Voor de fotografen is het dus echt een eis dat je met de doelgroep om kan gaan en dat extra beetje geduld wel in je hebt. Verder kun je natuurlijk als fotograaf op een dag als deze ook erg leuke plaatjes schieten en staat het wel erg leuk in je portfolio. Er zullen ook foto’s zonder de modellen gemaakt gaan worden, indien de modellen hier ook interesse in hebben.
Wat ik in het vorige topic vaak tegen kwam en de grootste reden van de afmeldingen was is dat de fotografen dubbele meetings geplant hadden. Gelieve hier wel op te letten bij het opgeven.
Voor het opgeven van de meeting kun je mij een PB sturen. Als je je op wilt geven als model vermeld je de onderstaande punten even in je PB.
- Je Boktnaam.
- Je naam.
- Je beperking(en).
- Soort dier (paard / hond).
- Naam van het dier.
En eventueel een foto van je dier.
Als je je op wilt geven als fotograaf is het een stuk minder werk. In de PB vermeld je dan alleen:
- Je Boktnaam.
- Je naam.
- Je eventuele website.
Dan hebben we natuurlijk altijd nog mensen die dit een goed en leuk idee vinden en hun hond of paard hier wel een dag of dagdeel voor willen ‘uitlenen’. Deze mensen kunnen zich bij voorbaat al aanmelden óf het topic in de gaten houden. Als er iemand is die geen eigen dier mee kan brengen maar wel een bepaald ras geweldig vind zal er in dit topic ook een oproep komen te staan voor mensen die hun dier even willen uitlenen. Heb je bij voorbaat al een idee dat jou dier wel gebruikt mag worden voor de meeting kun je je ook opgeven via PB. Hierin vermeld je dan de volgende punten.
- Je Boktnaam.
- Je naam.
- Soort dier (hond/paard).
- Ras.
- Karakter.
- Een foto zou erg leuk zijn.
Uiteraard krijgen je hier iets voor terug. Je zult de foto’s zonder het model zelf natuurlijk ook krijgen en kunnen nabestellen bij de fotografen. Verder kun je, mocht hier interesse in zijn, zelf ook even met je dier op de foto aan het einde van de meeting. Redenen genoeg om jou dier aan te bieden zou ik zeggen.
Ik hoop dat het al met al een onwijs leuke dag gaat worden waar iedereen van zal gaan genieten. Ik heb er in ieder geval al onwijs veel zin in! Mocht je nog vragen hebben dan staat mijn inbox altijd open.
Groetjes [naam].