Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
LDRD schreef:Ik kan me niet voorstellen dat er fokkers zijn die dat niet nakijken!
LDRD schreef:Ik kan me niet voorstellen dat er fokkers zijn die dat niet nakijken!

timilon schreef:en dat is?
draaakje schreef:je zou dat eigenlijk moeten afkijken vanuit het wilt, mischien eet het veulentje het wel op en zitten er goede stoffen in. wat moet je eigenlijk doen als de nageboorte aan de merrie vast blijft zitten? knipt de dierenarts hem dan af of zo of trekken ze hem eruit?
Suzanne F. schreef:timilon schreef:en dat is?
Een plat, bruinachtig ovaal dingetje wat bij de nageboorte zit. Er is nooit uitgezocht of bewezen waar het nou voor dient maar het heet het veulenbroodje. Je vindt het trouwens ook niet altijd. Van de drie keer heb ik m 2 x gevonden.
guenivere schreef:Toen heeft ze aan een infuus gezeten, weet niet precies wat er in zat een soort oplossing kan zout oplossing zijn geweest waar door de baarmoeder wat gaat krimpen. En binnen een half uur lag de nageboorte eraf.