Sinds kort zitten we er thuis over te denken om een eigen paard voor mij aan te schaffen. Ik wil heel graag verder in de dressuur dus ik wil graag een paard waar ik veel van kan leren. Het paard moet goede gangen hebben en het liefst minimaal M lopen en een wisseltje kunnen springen. Nou is mijn vraag: Hoe duur schat je een paard in deze categorie? Afstamming maakt me helemaal niet uit, ras ook niet zolang het maar een warmbloed paard is.
6000 en 3000? Ik weet natuurlijk niet hoe veel kwaliteit je wilt, maar je zegt dat je 'verder in de dressuur wilt'. Paard mooet (het liefst) M lopen en een wissel springen.
Dan denk ik eerder aan 10.000. Als we het tenminste niet over een scheef, slecht gereden paard hebben of een veertienjarige.
IK vraag me af waar Dito dit voor 3000 vandaan haalt (en gezond bedoel ik). Maar inderdaad, op bijv sporthorses.nl kun je je goed orienteren.
Yunomi
Berichten: 3112
Geregistreerd: 04-12-06
Geplaatst: 04-12-06 17:28
x
Laatst bijgewerkt door Yunomi op 09-02-22 20:20, in het totaal 1 keer bewerkt