Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
maar hoezo is een haflinger goedkoop in onderhoud?
ze zijn vreselijk lief en enorme clowns
henkiegek schreef:dta fijn om te weten want ik zit egt heel erg met mijn lengte en ik vind het leuk om op eigenwijze pony's te gaan maar mijn instructrice zegt dat het egt tijd word voor een paard. maar dat wil ik helemaal nietmaar hoezo is een haflinger goedkoop in onderhoud?
Mijn beeld is nu wel heel erg verandert en haflingers zijn idd paarden
en als ik hoor dat er meerder langere ruiters op haflinger rijd maak ik mij al een stuk minder zorgen. ik heb ook al een beetje rond gekeken naar haflingers op internet en ik zie dat er ook best veel in lagere prijsklasse zitten dus ook voor mijn ouders weer een opluchting. 
Maar je kunt er in jouw geval dan het beste eentje kopen die een beetje groot is, in elk geval boven de 1.45m. Een beetje stevige sterke Haflinger is ook beter. Ook wat grovere Haflingers kunnen prima dressuur lopen, maar hou er wel rekening mee dat het voor hen wss moeilijker zal zijn dan voor bijv. een KWPN-er.
Waarom je nou echt geen ander leuk ras kunt vinden begrijp ik niet...
Er zijn zoveel leuke rassen !!! Ik zou als ik jou was nog eens goed om je heen kijken en wie weet loop je nog wel wat anders tegen het lijf.