mooie manen, hoe doe je dat?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
love_ruth
Berichten: 7
Geregistreerd: 02-09-06

mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-09-06 20:19

op de keuring zie je vaak van die pony's met van die prachtige manen.
mijn vraag is hoe krijgen ze dit voor elkaar?
die manen zijn vaak heel glad & glimmend:P en ze lijken vaak zo zacht. Blond
ik was de manen van mijn verzorgshet met baby shampoo en daarna kam en borstel ik ze natuurlijk goed uit.wel gebruik ik antiklit.
weet iemand hoe ze dit voor elkaar krijgen??? Slim Pling

maxx_whiss
Berichten: 131
Geregistreerd: 26-05-06
Woonplaats: Nederland

Re: mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-09-06 20:20

Met hele dure shampoo.. Kan je gewoon bij dierenwinkels kopen. Knipoog

Marga62

Berichten: 74
Geregistreerd: 01-06-06

Re: mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-09-06 20:30

Mooie manen krijg je niet, je hebt mazzel als je paard/pony deze van nature heeft. En dan maar proberen ze zo te houden. (wassen, antiklit, antibijt etc etc.)
Mijn paard heeft helaas niet zulke mooie manen, maar wel een gouden karakter en dat vind ik gelukkig veel belangrijker. Ja

Bluebontje

Berichten: 2653
Geregistreerd: 18-02-06

Re: mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-09-06 09:26

Mijn shet heeft wel mooie manen, maar ze springen nogal.
Dat maakt het knap lastig om ze een beetje mooi te laten vallen.
Ik borstel ze goed uit en spuit er anti klit in. Verder laat ik het maar zoals het is. Maakt hem wel zo stoer.

Panyah
Berichten: 9
Geregistreerd: 03-09-06

Re: mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-09-06 10:56

shampoo uit de dierenwinkel???
nou de manen van mn eigen pony's.. (ben er inmiddels berucht om..
liter of wat van anti klit inslaan..
insprayen... niet met een manenkammetje uitborstel, maar met een borstel die je ook voor je eigen haar gebruikt. en dan maar invlechten..
chilli heeft een dubbele manenkam, en als ze vlechten los zijn (meestal 1 keer in de week een nacht) dan oogsten ze wel veel bewondering.. en bijpanyah begint t wat te worden..
het is denk ik ook eenbeetje een kwestie van aanleg, heb inmiddels ook goeie ervaringen met biotine..
helpt goed voor de groei van hoeven , maar heeft als bijwerking dat de manen ook goe dgaan groeien en mooi dik worden..
en met wassen .. ik heb gewoon shampoo van de lidl en gaat ook goed.

sopje92
Berichten: 13
Geregistreerd: 31-07-06

Re: mooie manen, hoe doe je dat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-09-06 14:17

mijn verzorgpony heeft wel mooie lange dikke manen, maar als we ze helemaal uitkammen en insprayen en wassen enz. dan lijken ze nog steeds een beetje stug. en ze schuurt ze vaak, echt heel erg jammer, af. Ik vind dat ook mooi, wat je bij sommige pony's ziet, echt zo fijn lijken die manen. Ook een kwestie van nature? of helpt invlechten/vaak borstelen/wassen daar ook bij?