Wij willen met 12 meiden gezellig op vakantie naar breehees! tot nu toe zijn we met z'n 8en en zijn er dus nog 4 plaatsen vrij!!
De leeftijd van de meiden waarmee we tot nu toe gaan varieert van 17 tot/met 23 jaar! Ben je 16 jaar of ouder en lijkt het je leuk om mee te gaan? stuur een pm of reageer hier!!
Campingboerderij Breehees
Breehees 6
5051 DD GOIRLE
Tel. 013-534 67 08 / 534 16 65
Fax 013-5340507
Het appartement..

Het appartement beschikt over de volgende luxe voorzieningen:
• twee douches
• twee toiletten
• geheel ingerichte keuken met koelkast
• gezellige eethoek
• knusse zithoek met tv
• sfeervolle slaapkamers met 2, 4 of 6 bedden ingericht
• dekbedden en kussens
• linnengoed en handdoeken te huur
• voldoende hang- en legruimte voor kleding
• kinderbed- en stoel
• privé-terras met tafel en stoelen
mmogelijkheid Bed & Breakfast
Tussen de akkers en weiden, in alle rust genieten van al het goede dat kamperen, het boerenleven en de natuur u te bieden hebben. Op enkele kilometers afstand vindt u winkelcentrum ‘De Hovel’, een openluchtzwembad en subtropisch zwembad Stappegoor.
Op het terrein is voldoende parkeergelegenheid en de campinggasten van Campingboerderij Breehees hebben de beschikking over de volgende, luxe voorzieningen:
• water en elektra
• vijf douches / vier toiletten
• twee wastafels met warm water
• chemisch toiletvoorziening
• ruimte voor de afwas met warm en koud water
• wasmachine
• ijs- en koelkast
We mogen gebruik maken van de rijbak

De omgeving:
We zitten ongeveer 10 min van de Rechte heiden waar je prachtig kunt rijden!
Ook heb je aan de andere kant van Breehees het bos Gorp en Rovert liggen. Door het bos kun je naar poppel (België) rijden. In poppel ligt een heel gezellig restaurantje met terras en stands voor de paarden waar je heerlijke tosti's en uitsmijters kunt eten. Als je een beetje doorrijd ben je er vanuit Breehees denk ik in 1,5 uur. Het heet Taverne d'n Trog, is erg leuk!
Verder kun je ook te paard naar de Bokkenrijder in Esbeek, daar kun je de paarden zelfs stallen of in de wei gooien, daar kun je ook erg lekker eten. Dat is een stuk verder weg, rit van 3,5 uur ongeveer (wel een leuke route).
De kosten voor het appartement zijn tot nu toe 53 euro per persoon. Als we met z'n 9en of meer gaan(12personen) word het steeds goedkoper!
Om je paard dag en nacht in de wei te zetten kost dat 3,50 per nacht.
Om je paard dag/nacht op stal te hebben kost dit tussen de 12,50 en 15 euro per nacht. deze prijs horen we nog, omdat Breehees de stallen huurt van de buren.
lijkt het je wat of heb je nog vragen?? we horen het graag!!!!


idd van 5 t/m 12 augustus gaan we!!!!!