Ik rijd zelf een nakomeling van hem en het is echt een rotbok onder het zadel. Hij heeft al een heel lastige bouw: ontzettend langgelijnd en moeilijk gevormde lange hals en slappe achterhand. Daarnaast heeft hij een erg plat kruis, maar dit kan ook van moederskant komen, zijn halfbroer v. Iglesias heeft dat ook.
Daarnaast is het een verschrikkelijke zeikerd en kan hij elk moment in de staak gaan. Hij vind werkelijk alles eng. Ik moet altijd alle zeilen bij zetten om hem te rijden. Als ik moe ben of mijn hoofd er niet bij heb longeer ik hem een dag, want er op klimmen heeft dan geen zin. Er zijn maar weinig ruiters die hem uberhaupt aan het lopen krijgen, het liefst staat hij bokkend op x stil tot ze afstappen. De eerste maanden heb ik er vaak genoeg jankend op gezeten omdat ik het echt niet meer wist ( kwam ook door mijn gebrek aan ervaring btw ). OP stal is het trouwens wel een schat.
Iemand hier uit de buurt heeft trouwens een Faram waar iedereen mee weg kan rijden, loopt volgens mij al meerdere keren Z. Dus ze zijn niet allemaal strontvervelend.