Ik denk erover om volgend jaar mijn jappeloep te laten dekken. Ze heeft bij de fokker al twee veulens gekregen. Nu is mijn Jappeloep klein van formaat en nogal compact gebouwd. Ook is ze een temperamentje. Ik zoek dus een hengst die hoofdzakelijk gefokt is op het springen, groot fokt en goed in het rechthoeksmodel staat. Tevens moet hij nogal koel zijn in zijn hoofd. Ik wil het liefs een jonge hengst die bij het KWPN is goedgekeurd. Jappeloep is zelf een stermerrie met een goed papier. Ik wil eerst met een jonge hengst proberen voordat ik me inlaat met een dure bewezen hengst. Wie kan me helpen aan een namen en foto's.
Jolanda
[Edit] titel [/edit]
Rinske
Berichten: 25110
Geregistreerd: 16-04-02
Woonplaats: Loon op Zand
Geplaatst: 15-06-02 17:52
Hoi,
heb je misschien een foto van haar. Dat verduidelijkt het meer. Wat vind je de mindere punten van je merrie, wat de goede. Wat is haar afstamming? Met wat meer info kan ik je vast wel een advies geven. Groetjes Rinske
Dees
Berichten: 19383
Geregistreerd: 09-08-01
Woonplaats: Friesland
Geplaatst: 15-06-02 18:25
Ik denk voor enen keine, hete merrie, compact gebouwd, springgericht aan:
Indoradoschimmel, lang model, geeft grotere veulens, sublieme springhenst met een heel tof karakter, geen heethoofd. Index springen 137 (betrouwbaarheid 73 en dressuur 113 (betr.bh. 35 Wiepke van de Lageweg
Burggraafgroot, erg groot donkerbruin springwonder, geeft grote veulens, sommigen heel braaf, sommigen wat lastiger. Ze zeggen dat burggraafs zadelmak worden geboren! Indexen springen 149 (96 dressuur 86 (84 Venderbosch (Radstake)
Nog eentje:
Luxdonkerbruin, mooi type (Lord Calando x Ahorn). vergroot met de veulens. Geeft langgelijnd. Indexen springen 143 (78%), dressuur 122 (42 let op: indexen gebaseerd op de eerste nakomelingen. hengst is nog jong Vorig jaar ook bij de radstake, volgens mij nu bij Hans Horn...
Dit was maar een greep, er zijn ontzettend veel hengsten die aan je wensen kunnen voldoen (zoals ook corland, peter pan....misschien ook wel een hengst uit de nieuwste jaargang?0
Concorde
Berichten: 6698
Geregistreerd: 14-08-01
Woonplaats: Klein dorpje in Twente
Geplaatst: 15-06-02 18:57
Ik heb Lux op de hengstenshow bij de Wiemselbach (hans horn) gezien. idd een mooi type paard, had hem graag bij de Concorde gehad (maar aangezien concorde niet van mij is )
Anoniem
Geplaatst: 17-06-02 15:34
Karandasj, maar die kost wel weer wat.
Kijk gewoon naar de hengsten die nu zijn goedgekeurd. www.kwpn.nl
Ojasper
Berichten: 1211
Geregistreerd: 29-01-02
Geplaatst: 17-06-02 18:08
Riverman?? Ik heb nu al enkele veulens gezien en heb ze werkelijkwaar bewonderd!!!
chantal1
Berichten: 5310
Geregistreerd: 14-11-01
Woonplaats: zeeuws-vlaanderen
Geplaatst: 18-06-02 00:45
Misschien kan je eens pb-en naar Fabienne, zij had een merrie die inmiddels een veulen van Riverman heeft. Er staat ook een foto van hem op itp. Erg leuk veulen!
kINGSTON IS EEN GOEDGEKEURDE KWPN DEKHENGST, EEN SCHIMMEL VAN 1.66 OFZO. Kijk maar eens op www.stalderonde.nl Daar kan je hem bekijken. Veel plezier met je zoektocht naar een goede dekhengt. Ik heb mn tinker door hem laten dekken, en morgen weet ik of ze drachtig is.
Ik ben het met je eens Vanda's. Dat is idd een goede hengst.
gomir
Berichten: 25968
Geregistreerd: 13-09-01
Woonplaats: Omgeving Drachten
Geplaatst: 19-06-02 22:05
Indorado is inderdaad een hele mooie. Burggraaf en Lux zijn ook heel mooi, maar ook wel heel erg duur...! Ik zou zelf ok wel graag een burggraaf willen hebben, maar dat dekgeld
Katja
Berichten: 42288
Geregistreerd: 29-04-02
Woonplaats: Utrecht
Geplaatst: 21-06-02 18:10
Ik heb zelf op dit moment een hele mooie Indorado staan dus ben het wel een met wat hierboven gezegd is. Groot paard met fijne bewegingen en goed springen en een super karakter.
Storm
Berichten: 21349
Geregistreerd: 05-06-02
Woonplaats: Brabant
Geplaatst: 21-06-02 22:27
Lupicor is een goede hengst, fokt mooi in het rechthoeksmodel, en geeft mooie nakomelingen.
Lupicor is Lux x Pilot x Cor de la Bryere, super bloed.
Billy
Berichten: 20840
Geregistreerd: 06-07-01
Woonplaats: Gemeente Tholen
Geplaatst: 21-06-02 22:33
Kingston. Heel braaf karakter, mooi paard. Hij is echt een schat van een dier, met veel vermogen Kijk op www.stalderonde.nl en dan naar dekstation
Donja
Berichten: 5607
Geregistreerd: 14-06-01
Woonplaats: Garijp
Geplaatst: 23-06-02 10:23
Wat dacht je van Equador. Het is zelf een hengst die zich al bewezen heeft in het springen en het ook aardig doet in de dressuur. Ook zijn nakomelingen doen het erg goed in de sport. Hij heeft al een aantal goedgekeurde zonen, ook bij het KWPN, oa Jackson (springen), verder is ook Idocus een zoon van Equador. Equador heeft een stokmaat van 1.69m. Ondanks dat deze hengst zich al bewezen heeft is het dekgeld niet echt veel (550 euro)