Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Mikkiej schreef:Ik ben wel benieuwd of nog meer mensen een welsh hebben van de hengst Gredington Viceroy. De eigenaresse van mijn vz pony kwam met zijn stamboom en zei dat Gredington Viceroy een bekende hengt is.
Dus vandaar mijn vraag of er nog meer mensen zijn die daar een nakomeling van hebben?
Edit: Hier is de stamboom van mijn vz pony (Gurben Joppe)
http://www.allbreedpedigree.com/gurben+joppe

Mikkiej schreef:Ja, ik vind het echt een prachtige hengst.
Die foto's had ik ook al van de eigenaresse van mijn vz pony gekregen.

Samar schreef:Ik ken hem ook van vroeger toen ik nog bij dhr. Koopman reed. Een geweldig mooie Welsh hengst met veel uitstraling en een uitstekend karakter. Ik heb nog foto's van hem, zal ze eens opzoeken en inscannen. Hij was toen al wel op leeftijd.
Gredington Viceroy heeft ook in de bossen bij Kuinre gelopen met een hele kudde Welshpony's. Een prachtig gezicht, hij als leider van de kudde.
, we hebben ook al een keer gemsn-d over Linda. Ik heb je ook in Tolbert gezien, toen we nog even met Tjebbe spraken. We waren daar met een Welsh A hengstveulen. Ik ben een vriendin van José en Bertus, ben in Wolvega geboren.
) wel zien staan, en ook nog een zoontje van haar. Monie heb ik ook gekend. Ging ik toen die tijd heel vaak poetsen met een vriendinnetje, die kwam toen op een gegeven moment zo dik in het haar, dat er geen poetsen meer aan was, haha! Was een erg lieve pony, en jammer dat ze overleden is. Ging op het laatst ook hard minder, als je dan met een halster aan kwam zetten werd ze kwaad en ging ze bijten etc. Heb nog wel een mooie foto van haar en Kitty (weet niet of je die kent, was een paard van Monica, die ken je vast ook wel, haha). Op die foto staan ze lekker bij elkaar te kriebelen.








Samar schreef:Nee, die ken ik niet.
Hier wat oude foto's van Gredington Viceroy (foto van oude foto's):
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-6.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-7.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-8.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-1.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-2.jpg
hoogbejaard:
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-3.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-4.jpg
http://fpfserver.pointclark.net/gallery ... eroy-5.jpg

Niseyra schreef:Mijn pony stamt er ook vanaf, wel heel ver
www.allbreedpedigree.nl/rolinda4 helemaal rechtsonder
Kennen jullie Heidehof's Dorothea (en haar moeder Feronica mss?) dan ook, daar stamt mijn pony nl vanaf.