Hoi allemaal, Ik ga dit weekend bij een 2 jarige merrie kijken, ik weet wel een beetje waar ik op moet letten. Maar hebben jullie meschien nog goede tips waar ik vooral op moet letten???
loopt ze regelmatig in alle gangenook op het harde , is ze vrolijk, staan de ogen fris (anders kan er iets mis zijn) geen verdikkingen aan de benen, hoe staan de hoeven erbij, netjes of niet bijgehouden, is ze niet te dun/dik zou op wormen kunnen wijzen, maar vooral of ze je aanspreekt. je moet er immers lang plezier van kunnen hebben.
haar conditie, hoe de hoeven eruit zien, wat ze al kan, of ze echte raskenmerken heeft(weet neit of het een ras paard is) de stap draf en gallop allebei de kanten de papieren. of ze uit het oog springende littekens heeft. enz.