Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Suzanne F. schreef:Als je een voorbeenzwaaier wil fokken kijk je zeker wel naar de uitslagen van de Pavo cup.![]()
Maar ik vind wel dat een goed dressuurpaard zeker geen Pavopaard hoeft te zijn.
) voor een dekhengst, verder ervaring op grote evenementen. De onzin is dat jonge paarden absurd moeten lopen om hoog te scoren. Waar is de vrijblijvenheid gebleven. Sammie schreef:Veel van de pavocup winnaars zie je later vaak niet eens terug in de hogere sport. Wellicht verstandig om ook daar eens aan te denken. Want waar zou dat aan liggen? Zijn pavocup winnaars andere paarden dan GP paarden? En wat is er anders aan?
Sammie schreef:Wat voor waarde kan en wil je dan hechten aan een pavocup winnaar?

amati schreef:Nou de eisen voor de 4 jarigen vind ik wel meevallen hoor!
Ze moeten stap draf galop middendraf en middengalop en hals strekken en natuurlijk opstellen! Om eerlijk te zeggen die dingen doe ik allemaal al met de 4 jarige die ik rijd en die is pas een keer of 20 onder het zadel geweest!! Dat is dan wel een hele brave maar toch!
Sammie schreef:Ongegrond of niet.. Uit betrouwbare bron toch vernomen dat voor pavo cupjes je een ander slag paarden nodig hebt dan een paardje die later wel opgeleid kan worden tot GP paarden.
Labine schreef:Nou Aimee in jou lijstje staan toch paarden die zeker overvraagd zijn en het niet zijn geworden, neem nou Junior, Krack C en zo nog wat paarden, ik weet dat die paarden zeker overvraagd zijn en tot nu toe daar problemen mee hebben.