Ook dit jaar willen we onze merrie weer laten dekken.
Op dit moment hebben we Goodtimes en Radisson op het lijstje staan, maar we staan eventueel ook open voor een andere hengst. We willen een allround hengst aangezien ik zowel dressuur als spring.
De merrie is een Freestyle x Belisar x Amethist x Amor
Ze is M1 dressuur. Heeft twee jaar terug haar straalbeentje gebroken gehad maar is nu weer geheel hersteld. Met rijden is het zachtgezegd een lastig kreng. Op concours is ze echter perfect te rijden. Door haar rechte achterbeen heeft ze wat moeite met het dragen. Dit achterbeen is dan ook zeker een punt om rekening mee te houden bij de hengstenkeuze.
De merrie:
Het veulen van VDL Discovery van dit jaar:
Wie helpt ons???
) Op concours haast niet te houden, maar eenmaal onder het zadel gaat ze super.
Nouja, daarna is alles verder super gegaan.. 
ik heb Veron op de hengstenshow gezien van VDL en vod dat nou echt een superhengst!! Als ik graag een springpaard zou willen fokken zou ik echt voor hem gaan..