En ik wilde ook graag jullie mening gelijk.
Ik heb al een paar keer gezegd, dat ik gevallen ben op de drachtige tinkers op Marktplaats. Helaas waren deze al verkocht, maar hij had er nog 2 staan (deze stonden op speurders).
Ze zijn onbereden, de 1, Fenna, is 4 jaar oud en de ander, Lizzy, is 7 jaar oud. Lizzy is wel betuigd geweest, maar dat was in een ver verleden geloof ik. Ze zijn dus allebei drachtig van dezelfde hengst en ongeveer eind juni, begin juli uitgerekend.
Oke ik ben dus vandaag gaan kijken en heb gelijk maar een fotosessie gemaakt:
Eerst Lizzy, voor haar ging ik oorspronkelijk kijken. Ik vond haar zo apart met die gekleurde oortjes en de rest dus wit
Ze is heel lief en vrij rustig, al heeft ze wel haar lekkere merrie streekjes, zeker als ze net de stal uitkomt. Ze is wel vrij eenkennig, maar als je even met haar bezig bent, dan komt ze los en mag je zelfs haar oortjes kriebelen. Ze heeft erg mooie gangen en is wel vrij groot, 1,58m (hoe kom ik daar ooit op) zoals je ziet, neemt mijn dochter haar wel mee

Ze hield al gelijk ervan om met mijn dochter te vrijen.
verder even links:
http://www.mijnalbum.nl/Foto=8O7UZD8X
http://www.mijnalbum.nl/Foto=BE3FJ77L
http://www.mijnalbum.nl/Foto=CXXDRW7P
http://www.mijnalbum.nl/Foto=8AGUUMZC
http://www.mijnalbum.nl/Foto=J3YQC48P
Mooi hoodje heeft ze
http://www.mijnalbum.nl/Foto=GQDRKRL6
Zie je nog wel wat?
http://www.mijnalbum.nl/Foto=4XTR3DCU
Wat moet je nou van me?
http://www.mijnalbum.nl/Foto=OLTXGGN4
In draf met Fenna
http://www.mijnalbum.nl/Foto=7IXHHLLH
en in galop.
Dan krijgen we Fenna, 4 jaar oud dus, eerste keer dat ze drachtig is (voor Lizzy is het de 3e keer). Ze is heel lief en rustig, houdt ontzettend van kroelen. Ik mocht ook gelijk haar hoeven optillen (bij Lizzy moest dat wat overredenskracht) achter ging wat moeizamer maar het lukte wel. In de bak, stond ze na wat freestylen ook de hele tijd bij me en wilde ze gelijk lekker kroelen. Een nadeel van haar... is wat Leintje ook al vroeg en ik nu dus duidelijk zag. Ze moet eerst echt heel erg warm lopen, eer ze dus netjes loopt. Daarvoor loopt ze wat stram, je ziet dat ze wat onzeker is en dat ze niet goed weet wat ze met haar buik aanmoet. Het lijkt dus net alsnof ze een stijve achterhand heeft, maar na wat rennen en racen door de bak, zie je daar dus niks meer van en loopt ze gewoon netjes. Fenna is trouwens ook erg groot, 1,54m ofzoiets.
Je zag net al 2 foto's waar ze ook op stond. Nu de rest:
Uitgestrekte draf
Haar hoofdje is dus een stukkkk fijner dan die van Lizzy
de rest weer in links:
http://www.mijnalbum.nl/Foto=AZMC7JQX
Lieve oogjes had ze wel
http://www.mijnalbum.nl/Foto=M7ARVPWJ
Erg nieuwsgierig dus

http://www.mijnalbum.nl/Foto=VUKGKSLL
Centenbakkie met snor (goed kijken, wanaf de andere kant was hij beter te zien)
http://www.mijnalbum.nl/Foto=TCBCM8PF
Beetje wazige draf
http://www.mijnalbum.nl/Foto=6SJDCB6Z
Jaaa rollen maar (en de kont vna Lizzy)
http://www.mijnalbum.nl/Foto=RNURU4RZ
Ik heb haar al voor dood leren liggen

http://www.mijnalbum.nl/Foto=NDNGDN4B
Ja andere kant op, lekker hoor met je zwangere buik
http://www.mijnalbum.nl/Foto=QM3GAU84
Zo was ze dus even lekker bezig en aan het ontspannen
http://www.mijnalbum.nl/Foto=ZVWHOS7S
En dan is het tijd om te rusten
Nou heel veel foto's dus, mijn excuses maar ik vond ze wel mooi geworden eigenlijk.
Hoeveel zouden jullie voor hun geven. en naar wie zou jullie voorkeur uitgaan?
Ik ben benieuwd naar jullie meningen. Ze zijn trouwens gedekt door een bruintbonte hengst, kruising tinker (viel een beetje onder de Grai, alleen nog iets slanker en minder sok).

) dan is de dracht op zich niet zoveel extra waard + natuurlijk extra risico om haar nu nog te verhuizen.
dus beide stamboekpapieren? das wel bijkomend pluspunt (bedoel gewoon dat het de prijs wel wat heft)
maar die vriend wil geen merrie
dus niet dat je er dan tegen die tijd niet kan van scheiden 
) Wat ik wel nog vergeten te vertellen was, dat ze daar niet aan hoedsmid doen. Ze staan daar op betonnen vloeren (tenzij ze gaan veulenen) en zo slijten de hoeven af (nu krijg ik gelijk allemaal reacties dat het nie goed is, maar beton is juist wel goed voor de hoeven, heb ik op paardnatuurlijk gelezen) De hoeven zijn dus "verwilderd" niet slecht, want ze waren mooi stevig, maar gewoon goed breed en net als een "wild" paard zeg maar. Misschien dat Fenna daarom slechter liep 