mijn vriendin heeft een Ed king hill merrie Rosita. Bruin bont.nu 3 jaar.
Romy
Berichten: 912
Geregistreerd: 01-09-01
Woonplaats: Zaandam
Geplaatst: 01-05-02 22:06
Wij zouden er dit jaar ook 1tje krijgen.. Maar merrie is helaas 3 weken voor de geboorte aan een hevige koliek aanval overleden..
Heb je misschien een plaatje van hem voor mij???
MarijeR
Berichten: 24973
Geregistreerd: 20-08-01
Woonplaats: Onstwedde
Geplaatst: 01-05-02 22:20
Ik heb er wel 1 gekend. Liep destijds in de koppel waar ik ook wat hengsten had lopen. Dat hengstje was niet goed en volgens mij hebben ze hem op 2 jarige leeftijd ook opgeruimd. Het was wel een lief hengstje, heel makkelijk in de omgang.
hebben een fries ! ze wouden um door een bonte laten dekken zodat erook weer een bonte uit kwam maar nee geen bont e maar een zwarte met een wit achtervoetje! maar met het hoofd van ed king! en de gagen ook het meeste van um hij is echt mooi maar jammer dat et gekruist is!
Desiree
Berichten: 28760
Geregistreerd: 23-01-01
Woonplaats: Twente
Geplaatst: 02-05-02 14:34
Ik ken 2 nakomelingen van Ed King Hill. Zijn brave paarden hoor. En een ervan kan ook echt goed lopen.