Zelf houden is helaas geen optie (dat wisten we al voor de dekking), en we hebben de daarna beste mogelijkheid gevonden : vrienden van ons gaan hem/haar kopen. Ze willen er graag een tinker bij en willen graag "ons" komende veulen kopen.
Maar nu is de vraag : wat is in deze tijd een reele prijs voor een tinkerveulen ? Moeder is een zwartbonte merrie van 1.53, NTS-gekeurd, cob-type, stermerrie en vorig jaar kampioen tinkermerries 3 jaar en ouder én dagkampioen
. Vader is de NTS-goedgekeurde dekhengst St. Patrick. Het wordt dus een stamboekveulen. Natuurlijk hoeven we niet het onderste uit de kan te hebben, we zijn al lang blij dat we een goed en fijn tehuis voor hem/haar hebben. Maar wat is een reele prijs voor een hengst/merrieveulen ?

maar ik krijg voor een bont merrietje 2000. In nederland en belgië is die prijs echter totaal te hoog gegrepen! en idd: in buitenland liggen de dekgelden ook stukken hoger
Voor dat geld kun je ook een enter/twenter krijgen.

