Mijn merrie heeft geen papieren. Toch ben ik op zoek naar een hengst met goede bloedlijnen zodat ik een goed sportveulen krijg met halve papieren dat zal dienen voor eigen gebruik.
Mijn donkervosse merrie (moeder vos, vader zwart) is zeer fijn gebouwd en niet al te groot, 1m60. Er zit heel wat bloed in en heeft niet echt een supermakkelijk en rustig karakter ook haar gangen zijn niet bijzonder ruim. Ik ben dus op zoek naar een coole hengst met leuk karakter met veel beweging en goede gangen zodat ik een goede combinatie van de 2 krijg. Geen tam veulen maar ook geen driftkikker met rotkarakter. Kleur maakt niet uit. Ik hou wel van zeer gemodelleerde hengsten zoals orlando enzo
Liefst een hengst met goed springbloed en veel techniek maar moet ook veel beweging hebben en dit ook doorgeven aan zijn nakomelingen. (maar ook zeer goede dressuurhengsten overweeg ik)
groetjes!
dit is mijn merrie...



groetjes!


