van haar goede kant.
de andere kant, niet echt goed te zien helaas.
helemaal
nog een keer de goede kant.
misschien kunnen jullie het hier op zien?
of op deze met haar jaar jongere zusje
Verder heb ik er niet echt foto's van helaas.
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Peterina schreef:Je zegt het zelf "aangeboren" dus moet het van ergens komen ... of de moeder of de vader. Van een stamp in de moeder's buik kan zoiets niet komen !
Helaas bestaat een reele kans dat zij de afwijking doorgeeft (50%).
Als je serieus genomen wilt worden als fokker mag je niet/zou je niet met een dier moeten doorfokken die een aangeboren afwijking heeft.
Ibbel schreef:Peterina, je stelt het wel erg simpel voor. .
Peterina schreef:Natuurlijk ! Ik kan hier toch niet alles gaan uitleggen over single of multiple genetics en incidental inheritance !.
Ibbel schreef:Peterina schreef:Natuurlijk ! Ik kan hier toch niet alles gaan uitleggen over single of multiple genetics en incidental inheritance !.
Waarom niet? We zitten hier om van elkaar te leren.
lailapri schreef:Ik vond het idd wel erg interesant maar kan begrijpen dat sommige mensen niet op een heel verhaal zitten te wachten, maarja dan moet je dat erbij zetten vind ik. Bedankt hoor. Niet mee fokken dus?