wij hebben een paardje van bonaparte en ik wilde wel is zien hoe bonaparte eruit ziet, maar op google kan ik niks vinden heeft 1 van jullie misschien een foto?
[/quote][quote]Bonaparte prestatie sport - fokklasse 1 NRA 960011*93 Stb M.A. de Jong idem v. Balzflug Trak. Voorstraat 33 geb. 18-02-1993 4921 SH MADE stm. 1.66 m., kleur bruin tel. nr. 0162-686250 In 2003 goedgekeurd voor 3 jaar t/m 2005. gsm 06-53318714 Percentage Anglo-Arabisch bloed: 47,73% waarvan 15,63% Arabisch bloed. Verrichtingsonderzoek 1996: goed Eigen prestatie: ZZ-licht dressuur Afstammelingenonderzoek in 2000 positief afgerond
@gerdy: hoe is het karakter van jouw Bonaparte? De hengst zelf schijnt een draak van een paard te zijn. Ik ken er ook een nakomeling van die niet de gemakkelijkste is.
@ wiepie: het paard is van mijn zus, maar in het begin was die erg bang en onrustig, maar toen die eenmaal het vertrouwen in haar had deed hij echt alles voor haar. het is nu zo'n lief paard geworden die altijd voor je wil werken hij is echt 100% verbeterd. en tuurlijk zit er een koppie op, maar dat gebruikt hij wel positief. hij heeft ook nog nooit gebokt of gesteigerd om je er af te gooien, wel is een vreugdebok in het bos of zo maar dat is redelijk normaal.
Maar wat is het karakter van het paard dat jij kent dan?