het zit eigenlijk zo.
Ik heb in oktober een merrie gekocht van ongeveer 3. Nu heeft men mij al tot 3x toe gevraagd of ze niet drachtig is of voor wanneer het is,... Ze heeft een redelijke buik op en niet van het gras want op onze weide staat niet veel gras meer (moet nog ingezaaid worden volgende week).
Maar ze is een maandje geleden (wel een heel raar tijdstip vond ik zelf) volgens mij hengstig geweest. Als ik haar aan het borstelen was en ik kwam aan haar kont dan deed ze haar staart wat opzij en ging lager met haar 'gat'.
Zou ze nu toch nog drachtig kunnen zijn of denken jullie van niet (ik zal proberen van morgen eens een foto te maken van haar buik en uier).
Ik hoop eerder van niet want ik zie een 2de veulen niet echt zitten. Heb nu al een merrie en een jaarling en dan deze merrie dus dat is meer dan genoeg.
o ja, ze heeft nooit echt bij een hengst gestaan maar op een dag kwam de eigenaar eraan en zat de hengst van ernaast in de draad maar zelf stond ze aan de andere kant van de weide dus gingen ze er vanuit dat er niets was gebeurt.
wat denken jullie?