Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
Go Deutsch
Dees schreef:Even verderop hadden ze Metall op een bloedje van Gabor gezet, daar kwam een zeer correct gebouwd maar klein veulen uit (merrie heeft nog geen groot veulen gegeven, trouwens), met helaas erg weinig 'vuur', beetje laconiek merrietje was het en de moeder zeker niet.
Ik heb trouwens te vaak Metalls zien lopen met van die zwabberende achterbenen (billarderen). Aandachtspuntje.
Of hij bij Lotje past? Daar durf jij vast wel wat spannenders bij te bedenkenGo Deutsch
Wouter24 schreef:fokt imo beknopt, korte voorbenen (ala Ferro zelf...) stokmaten zijn heel wisselend, halsen diep uit de borst, lendenen ook vaak een aandachtspuntje.
Over het algemeen goed achterbeengebruik, fijn galoperen.
fabienne schreef:(over billarderen:) Waar kwam dat nou toch ook alweer vandaan??????????
En hoe is dat paard uiteindelijk terecht gekomen?
) lopen hier in Friesland gewoon hun B en L proefjes onder matige ruiters.
) in de fokkerij. Mijn paard is heel heet maar wel koel in de kop, met een super achterbeen en een zeer goede stap en galop. Ik heb hem gekocht om zijn temperament en sterke achterbeen gebruik. Weet niet of hij nu een uitzondering is of dat dit een kenmerk voor Metall afstammelingen is, maar ik ben in ieder geval heel blij met mijn paard!