Op internet zoeken word ik niet wijzer van helaas.. dus ik dacht ik probeer het hier.
Hoe is dit te vinden?

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Marije_jiplover schreef:Als je het paspoort door de paspoortuitgevende instantie op je naam hebt laten zetten, staat jouw naam in het paspoort op de pagina van eigenaarsmutaties.
Staat jouw naam daar niet, dan staat die niet op jouw naam.
marley93 schreef:Marije_jiplover schreef:Als je het paspoort door de paspoortuitgevende instantie op je naam hebt laten zetten, staat jouw naam in het paspoort op de pagina van eigenaarsmutaties.
Staat jouw naam daar niet, dan staat die niet op jouw naam.
Maar hoe zit het dan in bijvoorbeeld mijn geval. Ik had een Cruzado uit Spanje die op mijn naam overgezet moest worden. Ik had het paspoort naar het stamboek in NL opgestuurd omdat de vaccinatiepagina's vol waren, en toen werd aangegeven dat hij nog op naam stond in Spanje en dat dit veranderd moest worden.
Echter, omdat er bijna een jaar wachttijd was voor een heel nieuw paspoort (wat eigenlijk de bedoeling was), hebben ze losse vaccinatie pagina's in het oude paspoort gelijmd en mijn naam alleen in het systeem gezet ipv in het paspoort.
Inmiddels is hij niet meer bij mij, staat hij (technisch gezien?) wel op mijn naam, maar (nog) niet in zijn paspoort. Op zich maakt het mij niet uit, maar het is toch wel een raar iets hoor. Het is verplicht, maar uiteindelijk zegt het ook niet zoveel... Eigenlijk wilde ik het ook niet laten doen, het ging mij alleen om de vaccinatiepagina's, maar het stamboek zou het paspoort niet terugsturen tot ik ook voor die 'service' had betaald, omdat het immers verplicht was.
Gebruikers op dit forum: _activeme, cariena1, Googlebot, miereneter, Mnoonn, Muga, Prince, Sewri, xSannee, xSuuzerd en 70 bezoekers