ik heb namenlijk een reitze kindje en wil zo veel mogenlijk informatie over deze hengst vinden
zoals: *Karakter eigenschappen *werwilligheid *misschien mooie foto's van mede bokkers die ik mag kopieren voor in mijn foto album *iemand die ervaring hheeft of had met het rijden op reitze *waar hij op dit moment staat en of je er een keer langs mag gaan om te kijken *omgang
ik hou deze topice even in de gaten ik heb zelf eentje van Reitze zie mijn profiel verder weet ik ook niks van deze vader ik weet alleen dat die veel keuringen liep
Ik heb ook een Reitze nakomeling, Aike. Ik heb Reitze een aantal keer in het echt gezien op de hengstenkeuring. Hij komt op mij heel vriendelijk over, een vrij relaxed paard met een cool karakter, wel een beetje lompig. Ik vind het een typische fjord, lekker grof en breed gebouwd. Hieronder zal ik wat Reitze foto's plaatsen in een link, deze mag je gerust opslaan.
zwaantje die van mij is super lief zelfs met buiten ritjes en kan zelf een kind van 3 op en als ik de deken voor vast maakt dan gaat ze met der hoofdje op me rug leunen
Mijn merrie is momenteel drachtig van Reitze. Hij staat op The Green Ranch in Hardenberg Op mijn site staan wat eigengemaakte foto's van Reitze. http://www.fjordunique.nl
xNinja
Berichten: 490
Geregistreerd: 25-11-09
Geplaatst: 22-01-10 09:20
Reitze stond op the green ranch maar vandaag vrijdag 22 januari gaat hij naar een andere fokkerij op manege the green ranch krijgen ze een nieuwe
Mijn fjord is ook een Reitze (foto's in profiel). Ze heeft een gouden karakter maar ze is wel ondeugend en eigenwijs
jannegien
Berichten: 554
Geregistreerd: 02-01-05
Woonplaats: Meppel
Geplaatst: 24-01-10 12:02
ik geloof dat Reitze naar Udenhout gaat verhuizen. Tenminste dat was het laatste nieuws, maar weet niet of dit vast staat.
esther1987
Berichten: 149
Geregistreerd: 11-11-07
Geplaatst: 24-01-10 12:07
Reitze is een schat! ik heb stage gelopen bij the green ranch en heb reitze dus mijn of meer verzorgd voor een jaar. hij is echt geweldig lief en rustig in omgang. tijdens de dekking is hij erg voorzichtig met de merrie in tegenstelling tot sommige andere hengsten! ik heb afgelopen zomer een reitze overgenomen van een bokker en ze is zooooo super lief! echt een reitze karakter!
PreHungaro
Berichten: 5861
Geregistreerd: 28-03-05
Woonplaats: Noord Brabant
Geplaatst: 31-03-10 19:55
Ik heb hier ook een nakomeling van Reitze, Andor een ruin van 6 jaar. Qua uiterlijk zou ik echt nooit meer anders willen precies zoals ik het zocht. Met Andor heb ik wel problemen gehad qua karakter, maar dit heeft hij denk ik van zijn moeder. Andor was in het begin erg dominant, maar nu ik de baas over hem ben en er wederzijds vertrouwen is gaat hij voor me door het vuur. Daarnaast werkt hij echt hard voor je, en kan hij niet genoeg krijgen van aandacht. Andor is erg mensgericht, in tegenstelling tot mijn andere Fjord, zei is meer op zichzelf gericht. Foto's van Andor staan in mijn profiel.
ik ben meegeweest met een dekking naar reitze. Leuke , knappe hengst. Het veulen ook geboren zien worden , en het is zooooon scheet!
marloverox
Berichten: 15
Geregistreerd: 21-06-09
Geplaatst: 17-05-12 23:03
ik train ook één van Reitze, ben er net B dressuur mee gestart, 4 wedstrijden gedaan en nu al 7 winstpunten! Gaat super. Wij hebben ook wel wat problemen met hem gehad, en nu nog steeds een beetje, hij is superlief en werkt graag, maar als hij ergens een opening ziet dan schiet hij me er wel eens vantussen, en dan kan ik echt niks meer, supersterk wordt hij dan. Als we een buitenrit maken en hij ziet een groot uitzicht voorzich dan vliegt hij er soms vandoor en kan je doen wat je wil maar dat gaaat echt knoeterhard haha. Hij is absoluut geen lompe fjord, en is maar 1.36m. maar als hij moe is of onoplettend dan gaat hij nog wel eens op zn bek met iemand erop. ondanks zulke dingetjes is het een topfjord en loopt heerlijk! ik ben ook wel benieuwd naar Reitze..
Ik heb ook een Reitze! Zeer eerlijk karakter! Maar wel echt een fjord... lekker drammen en lomp doen! Hij heeft zich enorm lief laten inrijden en is zeker een heel eerlijk paard!
Hier ook een Reitze, hij is nu 2 jaar jong. Hij is ontzettend lief en speels, maar ook heel erg eigenwijs. Maar zodra hij doorheeft wie de baas is een toppaard. En verder heel koel in het hoofd.
brittney98
Berichten: 938
Geregistreerd: 04-01-12
Woonplaats: Emmen
Geplaatst: 26-05-12 11:13
Ikheb ook een Reitze info profiel Keeyzie dat had ik ook de mijne was ook erg dominant maar nu gaat hij echt door het vuur voor mij. Ik heb net in je profiel gekeken maar ze hebben niet dezelfde moeders. Hij is ook echt heel erg koel
Foss
Berichten: 1914
Geregistreerd: 01-02-09
Woonplaats: Huizen
Geplaatst: 27-05-12 06:09
Ik heb een 8 jarige merrie van Reitze Annelisa echt een heerlijke merrie nuchter karakter en heel braaf ben erg wijs met haar.
Verakki
Berichten: 1
Geregistreerd: 01-10-24
Geplaatst: 01-10-24 04:54
Hi, sorry for not speaking Dutch, but I randomly came across this thread, and I have some news regarding Reitze.
This stallion has been offered for breeding in the Czech Republic for quite some time now. The owner is Veronika Mysliveckova, and you can visit them near Olomouc.
I have his descendant stallion Salvador, currently 3 years old and soon to be a gelding. He's very friendly to all humans and also willing, but he can say hard NO when he doesn't like some things, gets frustrated, and eventually runs off. I'm not sure if that's from the mother's side or Reitze's, but I saw a few people who also have his descendants experience this. However, when you find the proper communication, all the hard work pays off.