Ik heb eens een vraagje...
Wij hebben een superlieve Franse draver ruin van 7 jaar. Sinds kort staat hier ook een superschattig shetlander merrietje bij en ze kunnen het echt supergoed vinden!
Echter is er nu een shetlander veulentje, hengstje, op ons pad gekomen waar we helemaal verliefd op zijn... nu vroegen wij ons af of het mogelijk is om ze alle3 samen op de weide te houden? Of wordt dat dan ´gevaarlijk´?
De papa en mama van het hengstenveulentje zijn beiden heel erg rustige Shetlanders en staan samen in een grote kudde met 20 merries en 2 hengsten, deze staan het hele jaar door samen. Dus de papa is wel een rustige hengst om het zo te zeggen (ik besef dat dat geen garantie geeft dat onze ook rustig wordt).
Een eventuele dekking is ook niet erg aangezien we heel graag een veulentje van onze merrie zouden willen voor onszelf

Maar de vraag blijft dus, zou dit haalbaar zijn? Of wordt dit te moeilijke met ´3 geslachten´ samen?

Als extraatje hierbij een foto van onze draver en shetlander merrie

