Ik zou haar dit jaar graag laten dekken door een dressuurhengst.
https://www.kwpn.nl/database?paard=P-340315

Haar nakomeling van Negro (niet mijn fokproduct):

Ik vind de hals wat kort, hij is wat klein gebleven met 1.63 m. en de romprichting vrij neerwaarts. Verder absoluut een leuk paard!
Het is belangrijk dat de nakomeling als het een hengst is, interessant/commercieel genoeg is voor een veiling en een eventueel merrieveulen goed genoeg om mee verder te fokken.
Ik zoek vooral een hengst die niet verkleinend fokt in ieder geval en iets meer massa en bot doorgeeft en een mooi front. De merrie heeft zelf genoeg bloed. Het karakter van de merrie is heel goed en ze heeft een bijzonder goeie galop.
Haar moeder heeft in combinatie met Jazz een GP dressuurpaard gebracht.
De merrie is altijd wat recreatief gereden geweest en het afgelopen jaar voor het eerst uitgebracht tijdens de dracht. Ze is met een goeie IBOP springen nog Elite geworden het afgelopen jaar en ook nog M1 dressuur. Er zit zeker meer in qua potentie, maar ze is nu hoog drachtig en al 18 jaar.
Wie denkt er mee?