Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Peterina schreef:Het KWPN zal een DNA test op ouderschap eisen. Hierbij zijn stalen van hengst, merrie en paard nodig.
Als de hengst niet ggk is bij het KWPN, of ggk bij een KWPN-erkend EU Warmbloed Stamboek, dan zal de merrie toch maar B-register papieren krijgen.
Hou wel rekening ermee dat het hele procedure een paar honderd euro's gaat kosten ... en dat je misschien toch B-reg. overhoud.
Andere mogelijk is om er achter te komen waar de hengst is goedgekeurd, bij welke Stamboek.
En bij die Stamboek vragen wat de mogelijkheid voor registratie is. Het zou best kunnen dat je wel bij deze Stamboek A-Register kan krijgen.
Nog iets te controleren. Soms is er een reden dat het veulen niet wordt aangemeld voor registratie ... met name dat er geen dekbewijs is ontvangen omdat het dekgeld niet is betaald. Je zou bij de eigenaar van de hengst kunnen navragen of deze dekking wel geregistreerd is (nota van is gemaakt) en of een dekbewijs is afgegeven. Zo ja, dan sta je al een stuk sterker en verder in het krijgen van papieren.
Kabouterdans schreef:Denk dat Toronto bij het inmiddelse ongeldige ES (Europees Stamboek) gekeurd is geweest.
http://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/143027
Equistretch schreef:Kabouterdans schreef:Denk dat Toronto bij het inmiddelse ongeldige ES (Europees Stamboek) gekeurd is geweest.
http://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/143027
Zojuist meer info bekend...
Klopt! was goedgekeurd ES. Later in 2007 is dit AES geworden en de hengst Toronto is niet meer aangeboden voor herkeuring dus niet opgenomen.
Nu las ik ergens dat het bij het NRPS mogelijk is een 3 jarige met b register papieren een keuring te laten doen. Als ze hoge waardes heeft is er toch nog een mogelijkheid opgenomen te worden in het a register. Weet iemand hier iets van?
Yootha schreef:Fok is niet uitgesloten Suzanne F volgens mij, maar het traject duurt wat langer voor je vanuit Register B bent.