Ik plaatst dit voor mijn nicht van 18.Wij mogen misschien een leuke pony uitkiezen voor erbij. Een Shetlander. Weet iemand een leuke fokker of waar je mooie Shetlanders kan kopen? Liefste een met stippjes Ik heb gezocht maar kon niet echt iets vinden. Niet al te ver max 2 uur rijden!
Ik kan TS best helpen met wat fokkers in brabant, maar dan moet ik wel weten wat ze precies zoekt. Feit is dat een echte shet met stippen niet bestaat. Dat is een appaloosa. Ofwel shet x appaloosa.
Mensen?? Maak er geen probleem van dat mijn nicht het perongelijk verkeerd beschreven heeft.
Iris82
Berichten: 40400
Geregistreerd: 04-10-02
Woonplaats: Tilburg
Geplaatst: 01-05-15 21:34
Hoi xDaninex, voordat je dadelijk denkt: waar gaaaaaaaaat dit over in mijn topic? Bij het shetlanderstamboek is de kleur appaloosa niet toegestaan. Dus je zult nooit een shetlander met appaloosekleur kunnen vinden. Er zijn natuurlijk veel minipaardjes die wel appaloosakleurig zijn, maar dat zijn dan weer geen 'echte' shetlanders.