Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
wendy1987 schreef:Waarom zou je meer predicaten willen? En waarom geen IBOB?
[***] schreef:Is ze al eens in het stamboek opgenomen?
Met een sportpredikaat erbij (Z2) kun je een thuiskeuring aanvragen of naar de stamboekopname gaan, bij 70 punten of hoger voor exterieur wordt ze dan ster
Is ze ster, kun je naar de centrale voor elite
anke_e schreef:heb even je paard opgezocht op mijn kwpn.
je paard is voor stamboek keuring geweest(16-06-2014 in Warga) en heeft al ibop gelopen(16-06-2014 in warga)!
op exterieur heeft ze 70 punten gescoord en ook voor stap ect. overal ook 70 punten.
ibop heeft ze afgesloten met 70,5 punt.
veel informatie is de te vinden op http://www.kwpn.nl
anke_e schreef:[quote="cindy1000
Dus dit zou inhouden als mijn merrie Z2+1 is dat ze het predicaat ster mag ontvangen?
Dit is trouwens in 2010 geweest en niet in 2014, ze was 3 jaar op de ibop
cindy1000 schreef:Oke heel erg bedankt allemaal voor het meedenken!
Nog 1 vraag; is het mogelijk om de keuring over te doen? Dus voor het exterieur en voor haar gangen aan de hand? Want ze was toen nog wel erg jong, misschien dat de juryleden nu een andere blik daarop hebben. Ook omdat ze dan misschien in aanmerking komt voor het keur, want dat voorl. Keur geven ze weg op een keuring toch?
anke_e schreef:cindy1000 schreef:Oke heel erg bedankt allemaal voor het meedenken!
Nog 1 vraag; is het mogelijk om de keuring over te doen? Dus voor het exterieur en voor haar gangen aan de hand? Want ze was toen nog wel erg jong, misschien dat de juryleden nu een andere blik daarop hebben. Ook omdat ze dan misschien in aanmerking komt voor het keur, want dat voorl. Keur geven ze weg op een keuring toch?
Het is mogelijk om nogmaals de stamboek keuring te doen. Dit is in totaal 3x toegestaan(tenminste in 2013).
Ik zou eerst voor de Z2+1 gaan, dan heeft ze ster. Eventueel daarna aanmelden bij de centrale keuring(Ermelo).
als je inderdaad voor stamboek keuring wilt gaan kan het inderdaad tegen vallen(geen ervaring mee, maar hoor van meerdere(geen fokkers die vermeerderen) die het dan liever via de sport proberen). Aangezien ze 2e x erna toe gaat(jury weet dit en als ze dan nog geen sport is kunnen ze nog wel eens in je nadeel gaan keuren).
even lekker door trainen en gewoon een x je debuut maken in de Z2.