Hallo allemaal, we hebben sinds kort een welsh a pony

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
manuela_j
Berichten: 342
Geregistreerd: 03-02-13
Woonplaats: windraak

Hallo allemaal, we hebben sinds kort een welsh a pony

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-03-15 12:12

Zoals de titel zegt, hebben we sinds kort een welsh pony.
Ze is een merrie van 1.14 hoog, zonder papieren dat wel.
ze zou nu ongeveer 10 jaar zijn. Komende week komt de dierenarts langs en laat ik haar enten en nakijken.
Maar een vraag als ik haar bijvoorbeeld zou laten dekken door een goedgekeurde welsh hengst. Dan krijgt het veulen toch half papieren en mag je dan wel aan een keuring mee doen?

Dit is onze dame.

Afbeelding

fenijro_tani

Berichten: 1831
Geregistreerd: 22-12-13
Woonplaats: Leusden

Re: Hallo allemaal, we hebben sinds kort een welsh a pony

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-03-15 12:14

Je vraag kan ik niet beantwoorden maar wat ziet ze er lief uit!

manuela_j
Berichten: 342
Geregistreerd: 03-02-13
Woonplaats: windraak

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-03-15 12:30

Dankje,
We hebben haar van mensen overgenomen, die het niet meer konden opbrengen en geen geld meer voor de paardjes hadden. Ze stonden op een erg kale weide en werden niet bij gevoerd. Dus ze is nu al wat bij gekomen,
Maar mag nog wel wat bij. Maar nu loopt ze soms niet goed tijdens het wandelen, net of ze zich verstapt, loopt even kreupel en dan in eens loopt ze weer goed. Echt wazig. Vorige week nog in de droge wei gelongeerd, en niks te zien.
Nu begint ze ook weer te trillen op de achterhand, maar dat doet ze niet de hele tijd door. Lijkt erop dat ze dit doet als ze stress krijgt/heeft. Deed ze in het begin ook, toen hebben we haar een winterdeken gekocht. Maar goed eerst komt de dierenarts kijken, en dan zien we wel wat het beste is voor haar.

Tima1512
Berichten: 121
Geregistreerd: 19-12-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-04-15 13:08

Wat een schatje

manuela_j
Berichten: 342
Geregistreerd: 03-02-13
Woonplaats: windraak

Re: Hallo allemaal, we hebben sinds kort een welsh a pony

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-04-15 11:34

Dankje ze is ook een lieverd, gelukkig heeft ze alleen last van haar knieën. Als ze weer goed in de bespiering zit, zal ze er geen last meer van hebben. Ze gaat nu al een flink stuk beter.