21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-11-14 19:55

21 Maart Allround Kampioenschappen voor Haflingers en Trekpaarden in Ambt Delden

Zaterdag 21 Maart Organiseren KVTH Afd Overijssel en DAH regio oost een gezamenlijke wedstrijddag.
Ook dit jaar kan men weer strijden om de Titel Allround Kampioen 2015.
Om echt de beste Allrounder te kunnen zijn moet je aan 3 Onderdelen meedoen. De Kampioenen van vorig jaar zijn uitgesloten voor de titel, wel mogen zij los aan de onderdelen meedoen.
Aangespannen:
Dressuur, Je rijdt een proef in de klasse B t/M M2, we nodigen de mensen uit die vorig jaar een hoge score gehaald hebben een klasse hoger te starten. De Dressuur vindt binnen plaats, los rijden graag buiten.

Tijdrit, Je rijdt een prachtige route door de omgeving van Delden en onderweg kom je een aantal proeven tegen die je af moet leggen, deze zullen wij tijdig bekend maken zodat je thuis kan oefenen. Vorig jaar was de route 8 Kilometer.

Kegeltjesparcours, Dit onderdeel rijd je als laatste en je wordt onder luid gejuich van het publiek en de speaker, door het mooie parcours geleid. Het is mooi een kegeltjesparcours die je binnen in de grote manege gaat rijden.

Indien je aan al deze onderdelen meedoet maak je kans op de titel allround kampioen, Durf je het nog niet aan alle onderdelen te rijden, dan kan je er ook voor kiezen om de onderdelen los te rijden, we hebben ook hier prijsuitreikingen voor.

Onder het Zadel:
Dressuur, Je rijdt 1 proef in de klasse B t/M Z2 (Z in 20x40 baan en punten tellen niet voor de KNHS) Indien je een startpas hebt tellen de punten mee voor de KNHS

Tijdrit, Indien je niet echt een Dressuurruiter bent, maar wel mee wilt doen aan de allround kampioenschappen, of omdat je zin hebt in een mooie buitenrit, kan je meedoen aan de tijdrit, je moet een rit van ong 8 KM in een bepaalde tijd afleggen, met een aantal vaardigheidsproeven onderweg, deze worden vooraf bekend gemaakt en kan je dus thuis oefenen.
Je mag dit onderdeel in groepjes van 2 of 3 personen rijden. Dit onderdeel kan je niet rijden als je dressuur rijdt..

Springen, Ook dit jaar staat er weer een prachtig springparcours klaar in de grote rijhal, je kan kiezen uit de volgende hoogtes, 40-60-80 of 100 cm. Je rijdt een parcours waar je tot een beplaalde hindernis foutloos moet blijven, en dan maak je het parcours op tijd af, De speaker zal ons hierbij helpen.

Ringsteken, Ja en dan altijd lastig dat 33 onderdeel voor een allround titel, dit jaar gaan we eens kijken wat jullie ervan bakken bij het onderdeel ringsteken, Wij hopen stiekem dat ook vaders, grooms, en mensen die mee komen ook opgegeven worden voor dit prachtige onderdeel. Je hiervoor ook los opgeven en er komt een mooie prijsuitreiking voor dit onderdeel.

Indien je aan 3 onderdelen meedoet maak je automatisch kans op de Titel Allround Kampioen 2015. Wil je dit niet dan kan je ook voor losse onderdelen opgeven. Mensen die alleen voor Dressuur opgeven komen apart op een lijst te staan, indien we voor 1 Maart niet vol zitten, krijg je bericht of je kan komen starten.
Indien je voor minimaal 2 onderdelen opgeeft ben je ingeschreven.
Reden hiervan is dat we een allround kampioenschap organiseren en willen stimuleren dat de echte allrounders hier hun kansen krijgen, voor de Dressuurruiters organiseren we al heel veel wedstrijden.

Inschrijfgeld Leden KVTH en DAH
Dressuur, tijrit, kegeltjes, springen € 9.- per onderdeel
Ringsteken € 6.-
Indien je als combinatie aan 3 onderdelen mee doet betaal je € 22.-

Niet leden
Dressuur, tijrit, kegeltjes, springen € 10.- per onderdeel
Ringsteken € 7.00
Geen extra korting als je aan 3 onderdelen deelneemt.

janouk

Berichten: 18929
Geregistreerd: 18-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-11-14 05:04

Wat een leuk idee. Jammer dat het zo ver weg is voor ons.
Ik ga de verslagen zeker volgen.

EdelweissBel
Berichten: 5417
Geregistreerd: 28-03-02

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-11-14 20:40

Bijrijder gaat met Annebel in het springen straten. Ze is nog over het ringsteken aan het nadenken. We hebben vorig jaar zo genoten daar.

hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-11-14 10:21

@Janouk, het is inderdaad niet echt in de buurt voor jullie. Maar het is zo leuk. We doen dit nu al een jaar of 3 a 4 en het is super.
Vorig jaar deden de trekpaarden ook mee en al die oudere mannen hebben geoefend voor hun dressuurproef.

@Carolien, leuk om te horen dat jullie zo genoten hebben..

de eerste 10 inschrijvingen zijn alweer binnen, dus gaat vast weer een gezellige dag worden.

hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-12-14 13:18

Er zijn al een mooi aantal inschrijvingen binnen, maar er kunnen er nog meer nij.

Dus heb je zin in een gezellige wedstrijddag geef je dan op.

hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-01-15 16:30

Inmiddels zijn er ook 10 aanspanningen aangemeld en gaat het een mooie dag worden, Er zijn nog 8 plaatsen beschikbaar en dan zitten we weer helemaal vol.

EdelweissBel
Berichten: 5417
Geregistreerd: 28-03-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-02-15 21:38

Is er voor springen nog wel genoeg plek? Moet nog even een auto regelen omdat we nu even zelf geen auto met trekhaak hebben ;-D

maj0

Berichten: 7041
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Twente

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-02-15 21:43

Wij doen ook mee met dressuur en springen. Ringsteken moet ik denk ik eerst keer zien haha. Weet nog niet wat ik daarvan moet vinden.

xLeoniee

Berichten: 2440
Geregistreerd: 16-01-12
Woonplaats: Groningen

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-02-15 14:17

Ik start dressuur M1, springen 60cm en ringsteken :j

hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-02-15 16:41

Ja hoor Carolien voor springen is er nog plek. alhoewel het mooie volle bak gaat worden.

De planning is weer om 15 uur te eindigen
er zijn nog een paar plaatsjes te vergeven

EdelweissBel
Berichten: 5417
Geregistreerd: 28-03-02

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-15 20:37

Als het goed is heeft bijrijder zich net opgegeven voor de 60cm

hollie

Berichten: 920
Geregistreerd: 02-06-07
Woonplaats: winterswijk-miste

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-02-15 10:54

Ja Carolien ook die inschrijving hebben we binnen.

er zijn nog 8 plaatsen beschikbaar, mensen die alleen 1 dressuurproefje willen rijden zijn daarom ook welkom.

yhultink
Berichten: 153
Geregistreerd: 31-08-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-03-15 18:42

Wie weet waar de foto's van vandaag op komen te staan?
Was benieuwd...

maj0

Berichten: 7041
Geregistreerd: 28-06-05
Woonplaats: Twente

Re: 21 Maart Allround Kampioenschappen Ambt Delden

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-03-15 19:46

Facebook staat al een link.

Moet je even.kijken bij dahoost op de pagina.