capopjekop schreef:Nee, ik vind die dingen sneu. Mijn pony's worden er chagrijnig van. Ik doe ze dus liever beperkt op het gras of strookbegrazing. Verder staan ze op een kaal weiland met onbeperkt hooi.
Is ze niet drachtig? Het lijkt me raar als ze binnen een week fors aankomt. Of bedoel je een grasbuik?
Drachtig is ze zeker niet ! Heb even gelezen over een grasbuik en dat kan het ook wel eens zijn. Ze staat echt alleen op de wei en krijg misschien 2 a 3x per week extra een appel of wortel.
Ik vind het alleen een naar idee dat ze zo dik word want ben bang dat ze zich dalijk dood eet. Maar er staat dat ze aan grasbuik vooral mensen Veel vooroordelen hebben maar verder niets ernstigs.
Ben al minder ongerust gelukkig. Dankjewel voor het zetten, had daar eerlijk gezegd nog nooit van gehoord !