Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Imre schreef:Wat leuk Melody!Er is nog een bokker die dressuur start met haar IJslander, zij rijdt in het M.
[RIJ-ITP] Dressuur ijslander Bragi [M1]
Roosje_ schreef:Imre schreef:Wat leuk Melody!Er is nog een bokker die dressuur start met haar IJslander, zij rijdt in het M.
[RIJ-ITP] Dressuur ijslander Bragi [M1]
Dat ben ik![]()
Mijn IJslander is m1 geklasseerd tussen de paarden.
Gydja schreef:Leuk! Ik rij ook dressuur met mijn IJslander alleen geen wedstrijden enkel onderlinge wedstrijdjes. Als ik een paar vragen heb over het dressuur rijden met een ijslander mag ik ze dan aan je stellen?
pb staat open Kuggur schreef:Geinteresseerde vraag, zijn zaken als verzamelde draf enzo niet problematisch voor een gangenpaard? Het lijkt me dat met dergelijke hulpen zo een paard nogal snel over zou schakelen in tölt?
wyko schreef:Wat leuk, ik heb het nog nooit gezien, maar denk dat het best lastig is om met een IJslander in de dressuuroefeningen te verschijnen. Mijn zus word al raar aangekeken als ze met haar stippel een dressuurproef komt doen. Dan heb je de mensen die het juist leuk vinden en door de stippen heen kijken en mensen die iets anders als normaal hebben worden ondergewaardeerd.
Gisteren startte ik met mijn IJslander een indoor marathon in de hobbyklasse, en toen werd ik ook erg raar aangekeken. Want je hoort met een ander soort pony te komen, terwijl er ook juist erg leuke reacties waren!

loveruby schreef:Wat heb jij leuke ijslanders zeg, ik heb mezelf altijd al afgevragen hoe het eruit zou zien als ijslanders voor de kar zouden staan. En echt super leuk! Wat een koppel en wat leuk zo voor de kar.
Tolten of doen ze de telgang ook voor de kar? Wat is dat gaaf!!