Hallo allemaal, (Waarschijnlijk staat dit niet goed maar ik kon even geen betere plek bedenken, dus modjes, als het niet goed staat, sorry )
Ik heb afgelopen week een KWPN pony gekocht. Zit ook een kwpn paspoort en stamboekbewijs bij.
Nu staat er achterop het stamboekbewijs dat bij verkoop van het paard dit papier moet worden teruggestuurd om het paard over te schrijven naar de naam van de nieuwe eigenaar.
Dit is echter niet gebeurd. Nu vraag ik me allereerst af, wat zijn de gevolgen hiervan? En wat heeft het voor ´zin´ om het paard over te schrijven?
Ik ben geen lid van de K.W.P.N. en zag allemaal ( behoorlijk hoge) kostenplaatjes op hun site voorbij komen. Ook zag ik nog een verschil in `gewoon` kwpn lid, en jong kwpn lid?
Ik ben niet van plan met mijn merrie te gaan fokken, en ben slechts 16 jaar.
Wie kan mij helpen? Wat is verstandig? Wat is allemaal het verschil? Van de KWPN site word ik namelijk niet heel veel duidelijker.
KWPN paarden moeten voor keuringen e.d. op naam staan van eigenaar. Verder maakt het niet heel veel uit. Voor wedstrijden e.d. heeft het geen gevolgen.