Stolzenberg v. Stakkato

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Lavitabella

Berichten: 2214
Geregistreerd: 29-07-09
Woonplaats: Noord Brabant

Stolzenberg v. Stakkato

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-01-14 00:11

Hallo,

Bij deze open ik een topic om meer te weten te komen over de hengst Stolzenberg.
Mijn paard heeft de afstamming Stolzenberg x Amousine van den dael.
Nakomelingen van Stakkato kom ik nog redelijk 'veel' tegen maar van Stolzenberg kom ik ze helaas niet veel tegen.
Ik ben benieuwd of er mensen zijn op bokt die nakomelingen hebben van deze hengst aangezien de hengst ( naar mijn weten ) maar een korte dek periode heeft gehad.

Andere nakomelingen richting moeders kant zijn ook welkom!

Afbeelding

Peterina
Berichten: 9160
Geregistreerd: 13-06-03
Woonplaats: Neerpelt, België

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-01-14 20:20

AMOUSINE VAN DEN DAEL: werd op 3-jarige leeftijd verkocht aan Paul Schockemohlé, als 3-jarige werd ze Vice Kampioen op de Open-Kampioenschappen voor 3-jarigen vrijspringen, daar kocht Paul ze. Als 2-Jarige won ze de kwalificatiewedstrijd voor vrijspringen te Jumping Mechelen, waarna ze in de Finale op de Jumping van Mechelen 2-de werd. Ook haar moeder sprong op internationaal niveau 1m50 (Umousine Van Den Dael) onder Margaret Mollet. Deze werd ook op jonge leeftijd verkocht via Joris Dewachter. Verder vinden we Rimousine Van Den Dael (MM) en Limousine Van Den Dael (MMM) die ontelbare overwinningen behaalde in de KLASSE ZWAAR LRV 1m30, onder Frederik Dekens.

Nog een stuk 'familie' geschiedenis laatste alinea: http://equnews.be/2013/05/30/fokkerij-h ... 7-jarigen/

Video van Coupido, nakomeling van Amousine: http://www.youtube.com/watch?v=ULgXIqzE5SE

Stolzenberg dekt nog en er is sperma via deze station te krijgen: http://landgestuetcelle.de/cms/front_co ... &idart=194
Er staat ook een video op deze pagina.

Lavitabella

Berichten: 2214
Geregistreerd: 29-07-09
Woonplaats: Noord Brabant

Re: Stolzenberg v. Stakkato

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-01-14 21:13

Dankjewel! Ben ik weer een stuk achter moeders kant gekomen!