Bij 1 van mijn verzorgtinkers zijn laatst de sokken geschoren, omdat we hem niet goed voor de mok konden behandelen. Hij had echt mega sokken.
Nou was hij altijd heel erg snel bezweet met rijden, echt na een kwartier kon hij al helemaal zeiknat zijn. Sinds zijn sokken eraf zijn zweet hij bijna niet meer.
Hebben andere hier ook ervaring mee? En zou hij nu gewoon zijn warmte beter kwijt kunnen? Ben benieuwd of iemand weet hoe het komt. Gewoon leuk om te weten.
8nnemiek
🏆 Paardenfluisteraar
Berichten: 46387
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg
Geplaatst: 08-09-13 20:17
Nee, dat geloof ik niet eigenlijk. Dan zouden alle paarden met bandages ook veel sneller moeten zweten. Is het niet gewoon koeler/minder benauwd buiten sinds de sokken zijn geschoren?
Afgelopen vrijdag was het behoorlijk benauwd. Maar toen ook helemaal geen zweet. Zelfs onder het zadel niet. Hij had wel echt hele dikke sokken, niet te vergelijken met een bandage. Heb helaas geen foto waar zijn sokken goed opstaan.