Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

justdiesel schreef:@DaisyDarling, ik heb gemeten van borst tot staart en dan meet ik ongeveer 95 centimeter, van schoft tot staart meet ik ongeveer 73 centimeter.
De hals en zijn buik heb ik nog niet gemeten.......
@Jniena, Uit de maattabel die ik heb gezien kon ik geen wijs....
En mijn bedoeling was om een tweedehandse aan te schaffen, dus dan is ruilen helaas niet mogelijk....
DaisyDarling schreef:justdiesel schreef:@DaisyDarling, ik heb gemeten van borst tot staart en dan meet ik ongeveer 95 centimeter, van schoft tot staart meet ik ongeveer 73 centimeter.
De hals en zijn buik heb ik nog niet gemeten.......
@Jniena, Uit de maattabel die ik heb gezien kon ik geen wijs....
En mijn bedoeling was om een tweedehandse aan te schaffen, dus dan is ruilen helaas niet mogelijk....
Ook echt van midden op de borst, waar de sluiting samenkomt?
Dan kun je denk ik het best voor een deken met als ondermaat 98 of 100 gaan, ligt eraan welk merk je vind.
Bij een vliegendeken kom je met een stukje handig naaien ook wel een eindje.
http://minihorseshop.nl/maattabellen/ma ... s-mhs.html
Kijk anders hier, zij specialiseren in kleine paardjes.
Happinez schreef:Dat gaat niet passen, mijn minipaardje van 83 cm heeft nog groter![]()
Je zal minimaal richting de 115/118 gaan kwa ondermaat.
Citaat:Wilt u uw paardje zelf opmeten om te kijken welke maat u nodig heeft?
Dan kunt u het beste de onderlengte van de deken meten, deze meet u bij uw paardje vanaf het midden van de borst over de gehele zijlengte van uw paardje tot aan het midden van zijn billen, dit is ongeveer de onderlengte van de paardendeken die u nodig heeft.