Clinic Anja Beran

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
DinkeyGirl

Berichten: 4055
Geregistreerd: 01-10-01
Woonplaats: Hendrik Ido Ambacht

Clinic Anja Beran

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-03-13 12:25

Clinic Anja Beran 2013

6 en 7 april komt Anja Beran weer naar het Ruitercentrum in Lisse om les te geven in de Klassieke Dressuur. Anja is druk bezet met het opleiden van paarden en mensen en reist zelden, dus dit is de enige keer dit jaar dat ze naar Nederland zal komen. Een unieke kans om van dichtbij te bekijken en te beluisteren wat correcte dressuur voor een paard kan betekenen.

Met haar lessen wil Anja laten zien hoe een paard met behulp van de correcte dressuur een gezond rijpaard wordt en blijft, goed bespierd en lichamelijk en psychisch in balans. Van de inventarisatie van de zwakke punten en asymmetrieën, via gerichte oefeningen om de lichamelijke gesteldheid te verbeteren, tot aan elegantie, esthetiek, harmonie en lichtheid: Anja Beran behandelt alles wat de dressuur voor het paard kan betekenen. Ook besteedt zij veel aandacht aan de houding en zit van de ruiter. Hoe beter je zit, hoe beter je jouw paard aan de lichtste hulpen krijgt. Anja
geeft hierover uitgebreide uitleg. Dit alles gebeurt in het Engels en/of Duits en in volledige rust en harmonie.

Het praktijkgedeelte is al volzet met een gevarieerd deelnemersveld van basis tot gevorderd. Andalusiers (hengst en ruin), een warmbloed, twee Friese merries, een lusitanomerrie, en een Mangalarga Marchador, (loopt geen gangen maar op hoog dressuurniveau) dus zeker interessante gelegenheid om te komen kijken en luisteren.

Ivp de gebruikelijke theorieavond gaan we deze keer op zaterdagavond Anja’s nieuwste DVD bekijken! Deze is momenteel alleen verkrijgbaar in de Duitse versie dus Anja geeft uitgebreid toelichting in het Engels en er is veel mogelijkheid tot het stellen van vragen.

De praktijklessen zijn VOLZET maar het is nog wel mogelijk je op te geven voor de reservelijst. Toeschouwers zijn uiteraard van harte welkom! De lessen worden gegeven met een microfoon en zijn dus goed te volgen en er zijn zitplaatsen aanwezig. Anja geeft les in het Engels en/of Duits.

• 1 dag lessen kijken zonder DVD-avond: € 30,--
• Enkel DVD-avond: € 20,--
• 1 dag lessen kijken inclusief DVD-avond: € 45,--
• Hele module: 2 dagen kijken inlclusief DVD-avond: € 65,--
• 2 dagen lessen kijken zonder DVD-avond: € 50,--

Inschrijven vooraf is verplicht en kan door een mailtje te sturen naar:

anjaberanclinic2013@gmail.com

Voor alle vragen over de clinic kun je ook bij dit e-mailadres terecht. Je inschrijving is pas bevestigd na betaling van je inschrijfgeld!

In de kantine van het ruitercentrum is er gelegenheid om te lunchen. Het is mogelijk om een warme avondmaaltijd te nuttigen tegen betaling van € 15,-- per persoon (er wordt eten gehaald). Verder zullen er met dank aan Mediaboek artikelen van Anja Beran verkocht worden.

Voor meer informatie over Anja Beran zie ook :

http://www.anjaberan.de/
https://www.facebook.com/anja.beranstiftung

Informatie over de accommodatie:

http://www.sinthubertuslisse.nl/