joostvangestel schreef:Met gebruik van bovenstaande tabel en ervan uitgaande dat je je tweejarigen met de 21 maanden hebt gemeten, groeien ze nog 3%- 5%. Dan kom je op 1,09m-1,13m. Eerlijk gezegd lijkt me dat wel wat sterk uit die maat ouders, maar goed, het zou zomaar kunnen dat de tabel niet klopt. Ook is het natuurlijk mogelijk dat je niet goed hebt gemeten.
Leuk dat je zo meedenkt Joost. Ik heb ook meteen zitten rekenen natuurlijk en kom op hetzelfde uit. Ik hoop echter dat ik gewoon 10 cm verkeerd heb gemeten, dat zou de meest logische verklaring zijn (maar met tien cm erbij kom ik echt tot minstens halverwege de manenkam
). Ze is wel een hele jeugdige pony, een echte laatbloeier. Ik was eerst van plan haar al voor haar derde te laten keuren, maar wacht daar tot minstens haar derde en denk wel haar vierde jaar mee. Als ze dan gemeten wordt voor stamboekopname, zullen we zien wat het is geworden. Is er eigenlijk een minimum maat waaraan een sectie A moet voldoen?