Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73


Quir schreef:Hmm, ik ga van de week zijn manen is goed uit kammen en dan eens in tweeën delen en in vlechtjes knopen. Eens kijken of ik zijn manen verdeeld kan krijgen over 2 kanten. Zou ik het dan beter eerst een keer zijn manen heel goed kunnen wassen en dan nat in vlechtjes doen?
Tis wel even een klusje hoor
Ik heb het van de week toevallig ook weer moeten doen, en ik ben niet zo geduldig.
Quir schreef:Mijn Shet heeft een ENORME bos manen, ontzettend dik. Alleen lijken de manen niet langer te worden, maar alleen (veel) dikker. Ik vind het echt niet mooi meer zoals het nu is.
Hoe zorg je er voor dat zijn manen ook langer gaan worden?
Ook wil de manen over 2 kanten verdelen, gewoon door de midden verdelen en dan een tijdje in vlechtjes laten zitten?
En ik twijfel heel erg of ik achter de oren (plek van het halster) niet een stukje moet weg knippen. Hoe doen jullie dat? Zijn manen lijken helemaal kapot te gaan op het plek van het halster en te klitten.

