of heb ik ergens iets niet goed gelezen? Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
of heb ik ergens iets niet goed gelezen?

Anita45 schreef:Officieel is het zelfs verplicht om je paard op naam te laten zetten in het paspoort kwam ik vandaag achter. Geleze via FW.

goedkoopste optie is het mooi zo te laten
erg jammer voor het stamboek dat ze zo het overzicht kwijt raken maar dan moeten ze het maar iets goedkoper maken
maar ik wil niet verplicht lid moeten worden als ik mijn paard op mijn naam wil hebben terwijl ik er verder niks mee doe.
SecretLIN schreef:Ik val er verder niemand op aanmaar ik wil niet verplicht lid moeten worden als ik mijn paard op mijn naam wil hebben terwijl ik er verder niks mee doe.
Ik ben 4 jaar lang lid geweest en kreeg dan zo'n boekje opzich heel leuk maar ik had en deed er niets mee dan vind ik het toch zonde van mijn geld.
.
daar heb je gelijk aan, opzich vind ik het zelf fijner dat hij op mijn naam staat maar vind de kosten een beetje te hoor