
Geheel was dit niet bedoeld of verwacht dat we een veulentje zouden krijgen maar wel ten zeerste welkom.
Toen ik zondag aan de weide aan het werken was en de paardjes aan het eten waren.
keek ik op om dat mijn meisje ging liggen en een beetje koliekachtig toonden was ik ze even in het oog aan het houden tot dat ik haar buik raar zag bewegen en dat ze een rare stand had.
na ruim 5min. stond zij terug rustig te eten en meste zij terug vlot waardoor ik er toch terug gerust op werd (iedereen herkent zijn paard/pony).
Na een nachtje te slapen gelijk gaan kijken terug en ze stond nog rustig te knabbelen toch begon ik te twijfelen en voelde me er toch niet goed bij dat ik de DA heb gebeld.
Deze is langs geweest en volgens hem niets mis.
Dinsdag was haar buik erg raar de mooie ronde buik is helemaal uit model.
Terug DA gebeld en toch maar opgevoeld en jawel mevrouw is zwanger

het was mijn droom om uit deze merrie een veulen te krijgen helaas door de leeftijd had ik ook nooit gedacht dat ze nog 'vol' zou geraken.
Pony helemaal onderzocht of ze in goede staat was om het veulen te baren.
Door dat het veulen zo actief was zou ze zondag even krampjes hebben gehad.
Naar schattig zou ze nog een 6weekjes moeten dragen



Dame in kwestie

Zo mijn speciaal verslag.
Het veulentje zal hier een gezellig leuk thuisje krijgen:)
Groetjes