Helaas heeft mijn merrie gister een "abortus gepleegd". Ze is veel te vroeg bevallen en bij het onderzoek hebben ze witte puntjes in de placenta gevonden wat dus de oorzaak is van het ovetlijden van het veulentje. We wisten zeker dat deze merrie drachtig was maar mijn andere merrie is ook gedekt. We verheugden ons heel erg op een veulentje alleen weten we niet zeker of deze merrie dragend is. Ik zou haar dus willen laten scannen. Kan iemand van jullie zeggen wat de kosten daarvan ongeveer zijn?
DeSa
Berichten: 12885
Geregistreerd: 24-05-04
Geplaatst: 15-12-11 18:17
Hier 20 euro exc. voorrijkosten. In brabant overigens.
Ja ik heb een echo gehad op de kliniek voor paard met koliek maar neem aan dat dat de zelfde echo is.
was hier 25 euro zelf naar de kliniek rijden en paard daar ook gebleven maar op de rekening stond alles los van elkaar ( 3 dagen daar gestaan en iets van 150 handelingen haha) 2 euro 4 euro 3 euro 25 euro en zo verder:)
Weet dus niet of je dan korting krijgt ofzo omdat dit in een volledige rekening zit maar goed hier dus 25 euro
Oke dat valt nog behoorlijk mee. De dierenarts zit hier zo'n beetje aan het einde van onze straat. Ik denk dat ze wel raar zullen opkijken als ik er met mijn pony naar toe ga om haar te laten scannen
Hier is het 20/25 euro. Het geeft je duidelijkheid en ook tweelingdracht kan vroegtijdig ontdekt worden, maar dat is nu minder van toepassing natuurlijk.