Ook had ik besloten om dit keer mijn 2 veulens Graidh en Gaelic mee te nemen omdat dit de laatste week zou zijn dat Gaelic bij ons zou zijn want hij zou de 30e naar zijn nieuwe baasjes gaan.
Ik had Sanne http://www.sannejennesfotografie.nl/ een vriendin gevraagd of ze foto's wou komen maken ze heeft nog niet zoveel ervaring met paarden dus dit was een goeie oefening voor haar.
Het was een heerlijke dag en er zijn dan ook hele leuke foto's uit gekomen.
Het Bruinbonte veulen is Gaelic JP ( Frie Moonlight x ITS Bandit ) en de zwartbonte is Graidh JP ( Wilgje JP x ITS Bandit )
Water vinden ze heerlijk!!






alleen Gaelic had meer zin in eten









we vinden een berichtje altijd leuk
en hier het andere topic
[ITP] prachtige vlekken op de hei

toppie !!!

Heerlijk dagje geweest zo te zien
echt zo leuk om te zien en te doen
Op gegeven moment is alles binnen de omheining bekend terrein en durven ze idd meer op eigen benen te gaan staan enzo, maar buiten de wei is alles toch een stuk spannender en dan blijven ze echt wel dicht bij jou/ mam 
heb t al in veel verschillende gevallen gedaan ook met ijslanders op stage 